Страхові інвестиції в інформаційні технології

Плани і перспективи в галузі страхування   Пройшов перший квартал 2009 року Плани і перспективи в галузі страхування

Пройшов перший квартал 2009 року. Страхові компанії як завжди укладають і продовжують договори, регулюють збитки та ін. Однак поточні економічні умови учасників ринку особливо не радують. Наростаюча атмосфера кризи лякає частина потенційних клієнтів, які відмовляються від страхових полісів. З іншого боку, нестабільні економічні умови викликають підвищений інтерес до захисних механізмів. Криза, як і стихійні лиха, нагадує підприємцям і окремої особи про необхідність управління ризиком і страхового захисту.

Протягом 2008 року темп зростання витрат по залученню нових клієнтів на польському страховому ринку був значно повільніше темпу зростання отриманих премій. Ринкові коливання впливають на страховиків, які зменшують витрати, обмежуючи інвестиції в ІТ. Однак страхові організації, які утримують сильну позицію на ринку завдяки акумуляції коштів до кризи, мають шанс випередити конкурентів.

Незважаючи на складні умови, прогнозується, що в 2009 році інвестиції страхового сектора в інформаційні технології залишаться на рівні минулого року. Опитування клієнтів Comarch показав, що вони більш зацікавлені скороченням кадрових і адміністративних витрат.

У зв'язку з кризовими обставинами, Comarch, як постачальник, який співпрацює з провідними міжнародними страховими компаніями, пропонує в 2009 році рішення, що дозволяють скоротити витрати і оптимізувати бізнес-процеси.

Клієнт в центрі уваги

У складних умовах залучення нових клієнтів, прогнозується зростання інтересу страховиків до оптимізації витрат з обслуговування поточних клієнтів. У даній ситуації дуже важливим є акуратне визначення та відбір сегмента клієнтів, яким вигідно пропонувати продукти з додаткову споживчу цінність з метою підвищення їх лояльності.

У страховому секторі спостерігається збільшення попиту на інструменти, що гарантують краще якість обслуговування страхувальників і застрахованих. Отже, серед продуктів Comarch для страхових компаній найбільш затребуваним рішенням є багатоканальна платформа для автоматизації страхових бізнес-процесів - CAFE.

Фахівці Comarch, досвідченого постачальника програмного забезпечення для банків, помічають, що більшість банків використовує підхід обслуговування, орієнтований на клієнта - «customer centric approach». Можна припускати, що страхові компанії підуть даними шляхом і зосередяться на обслуговуванні клієнта замість обслуговування полісів як окремих угод. Страхові компанії все частіше проводять внутрішні проекти щодо впорядкування даних і побудови центральних баз клієнтів, а також впроваджують рішення класу CRM, що включають просунуті аналітичні інструменти.

Дані висновки підтверджуються стратегіями, які застосовуються в даний час найбільшими гравцями страхового ринку.

Автоматизація + оптимізація

Наступною тенденцією, пов'язаної з економічною ситуацією і доступністю відповідних інформаційних технологій, є автоматизація бізнес-процесів. В даний час Comarch розширює існуючі і починає нові проекти по автоматизації і оптимізації основних страхових бізнес-процесів, пов'язаних з обслуговуванням клієнта, розрахунками та управлінням збитками.

Продовжує зростати інтерес до наших рішень в області прямого страхування ( «direct insurance»), які забезпечують можливість прямих продажів за допомогою Інтернету та ЦОВ, але перш за все забезпечують клієнту прямий доступ до інформації про договори страхування і можливість здійснення обраних операції самостійно (індивідуальний аккаунт).

«Solvency II» - майбутнє управління ризиком

Незважаючи на економічні умови, які пригнічують застосування нового страхового законодавства «Solvency II», страхові товариства активно готуються до введення нових правових норм, починаючи з побудови сховища даних, поліпшення управління ризиком, впровадження механізмів запобігають шахрайство, а також врегулювання і зміцнення контролю власних ресурсів.

Адміністрування - супровід ІТ-інфраструктури

Важливим напрямком є ​​тенденція впорядкування процесів в ІТ-відділах страхових компаній, за допомогою впровадження методик ITIL. Страхові організації все частіше використовують аутсорсинг, якщо це гарантує вище ефективність, ніж власні ресурси. Отже, Comarch спостерігає підвищений інтерес до надаються компанією послуг Data Center.

Додатково, популярний останнім часом процес віртуалізації забезпечує можливість більш ефективного використання ресурсів інформаційного середовища страховиків.

Варто також звернути увагу на значне підвищення кількості впроваджень систем для обслуговування медичного страхування. Незважаючи на постійно мінливі правові норми, подібні рішення мають попит, а їх значення зростає з кожним роком. Що стосується нових, інноваційних пропозицій в даній області, варто відзначити електронні реєстри медичних даних (iMed24, Google Health), які за допомогою Інтернету дозволяють пацієнтом піклуватися про своє здоров'я і здоров'я сім'ї.

На кінець, варто зазначити абсолютно нове рішення на ІТ-ринку - EBPP, що забезпечує передачу електронних рахунків-фактур безпосередньо в системи електронного банкінгу, що дозволяє платнику оплачувати рахунки «одним кліком» (напр., Рішення iFin24, BILIX).

Компанія «Comarch SA» вже багато років активно працює на страховому ринку, стежить за світовими тенденціями, спрямованими саме на даний ринок. Завдяки тому, «Comarch» в стані пропонувати інноваційні рішення, що випереджають нинішні вимоги страхових компаній і забезпечують конкурентоспроможність на ринку.

джерело: forINSURER.com

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн