ТОП 15 - Як заробляти на переглядах: реклами, відео, сайтів!

 1. 1. Серфінг в інтернеті: що це таке? Огляд актуальних способів заробітку на переглядах в 2019 році
 2. 2. Як заробляти на переглядах реклами і сайтів (серфінг) - 4 види популярних завдань + 5 кращих сайтів
 3. Завдання № 1. Перегляд сайтів
 4. Завдання № 2. Читання (перегляд) листів
 5. Завдання № 3. Проходження тестів
 6. Завдання № 4. Виконання конкретних завдань
 7. Список найкращих сайтів для заробітку на переглядах - ТОП-5 сайтів
 8. 3. Заробіток на переглядах банерів - 3 кращих розширення для браузера
 9. Розширення для браузера №1: PayAd
 10. Розширення для браузера №2: SurfEarner
 11. Розширення для браузера №3: ​​JobPlant
 12. 4. Заробіток на переглядах коротких відео - 3 онлайн-сервісу
 13. Онлайн-сервіс №1: VkTarget
 14. Онлайн-сервіс №2: Vizona
 15. Онлайн-сервіс №3: CashPump
 16. 5. Автосерфінг - заробіток на автоматі
 17. 6. Заробіток на переглядах фільмів
 18. 7. Заробіток на переглядах картинок
 19. 8. Як заробляти на переглядах сайтів в пошуковій системі
 20. 9. Висновок

Привіт, друзі! У цій статті ми розглянемо ще один доступний абсолютно кожному спосіб отримання прибутку без вкладень у всесвітній мережі: заробіток на переглядах реклами, коротких відео, сайтів, банерів, одним словом серфінгу в інтернеті.

Відрізняється такий вид заробітку насамперед простотою і відсутністю будь-якого ризику. Ви зможете відразу після прочитання статті використовуватинаведені способи заробітку і почати швидко заробляти в інтернеті реальні гроші.

Хіба це не мрія - сидіти вдома, переглядати різну інформацію в мережі інтернет і за це отримувати оплату?

Безсумнівно, хоча це дуже просто, легко і не зажадає з вашого боку практично ніяких зусиль, але потрібно розуміти, що не варто розраховувати на заробітки в тисячі рублів в день.

Увага - важливо!
Легкий заробіток в тисячі і десятки тисяч рублів в день (або за кілька годин) за практично «нічого неделание» пропонують тільки шахраї. Вони хочуть вам продати різні платні курси, інструкції, програми, які як обіцяють вони, зроблять вас мільйонерами за кілька тижнів.

Думаю багато хто не раз зустрічали приблизно такі заголовки:

«Заробляй 4000 рублів в день, приділяючи всього по 2 години і виконуючи прості дії!»

Тому ні в якому разі не ведіться на такі обіцянки і не витрачайте свої важко зароблені гроші - це ОБМАН!

У цій же статті я вам в простій формі і на прикладах покажу, як можна реально заробити на переглядах різної інформації. Так, це будуть не надто великі суми заробітку, зате ви зможете без жодного ризику і обману заробити їх уже сьогодні.

Кому цікаво, може почитати дуже корисну статтю про те, як заробляти гроші на кліки без вкладень новачкові . У ній докладно розглянуті популярні сайти, які без особливих зусиль дозволять заробити в інтернеті реальні гроші. Читайте на здоров'я! 🙂

Отже, в даній статті ви дізнаєтеся про те:

 • Які є способи заробітку на переглядах в інтернеті?
 • З чого потрібно почати?
 • Що конкретно потрібно робити, щоб заробляти?
 • Які сайти з моментальним виведенням грошей платять за перегляди?

Чи готові дізнатися? Тоді поїхали! 😉

1. Серфінг в інтернеті: що це таке? Огляд актуальних способів заробітку на переглядах в 2019 році

Давайте детальніше розберемося, що таке серфінг і як за допомогою його почати отримувати гроші в інтернеті.

Серфінг як такий з'явився приблизно з 2004 році, саме з цього моменту стало можливо заробляти реальні гроші на переглядах.

Серфінг в інтернеті - це звичайний перегляд рекламних матеріалів, сайтів, ... і / або виконання дуже простих завдань, що не вимагають по суті ніяких навичок. Це найпростіший і легкий спосіб заробітку в мережі інтернет, яку тільки можна придумати.

Таким чином, для заробітку на серфінгу вам буде потрібно лише вміти хіба що читати (і то навіть не завжди 🙂). Це єдина вимога. Навіть якщо ви не є просунутим користувачем інтернету і не особливо розбираєтеся в комп'ютері, повірте заробляти на переглядах вкрай легко.

Більшою мірою саме школярі та студенти використовують даний спосіб для підробітку у вільний час. Хоча не рідкість, що і дорослі люди користуються серфінгом для додаткового заробітку.

Отже, ось покрокове керівництво по заробітку на серфінгу (3 КРОКИ):

 1. Зареєструватися на одному або декількох сайтах (список наведемо в наступному розділі статті),
 2. Вибрати завдання і виконати його (цей момент також детально розглянемо в розділі нижче),
 3. Отримати оплату і вивести її зручним для вас способом.

Простих завдань в інтернеті, за які платять гроші - дуже багато: це і перегляд рекламних листів, відвідування сайту рекламодавця протягом певного часу, перегляд відеороликів і фільмів, проходження найпростіших тестів, перегляд рекламних банерів, перегляд і оцінка статей і т.д.

Тепер коротко про те, звідки беруться гроші і хто платить гроші за перегляди. Практично в 100% випадках це рекламодавці або власники сайтів, які хочуть просунути бізнес або розкрутити свій сайт в інтернеті.

Ну а скільки ж реально можна заробити на серфінгу?

Це цікаво! Щодо заробітку!
Присвячуючи серфінгу 2-3 години в день, зазвичай можна розраховувати на прибуток до 100 рублів.

Цю суму можна і збільшити, якщо використовувати кілька напрямків і сайтів для заробітку. Про це ми обов'язково розповімо нижче!

2. Як заробляти на переглядах реклами і сайтів (серфінг) - 4 види популярних завдань + 5 кращих сайтів

У цьому розділі ми розглянемо 4 види завдань, на яких можна заробляти на переглядах сайтів і реклами. Ви покроково дізнаєтеся, які дії потрібно здійснювати, щоб виконувати завдання і отримувати за них оплату.

А далі я приведу ТОП-5 кращих сайтів, на яких ви зможете безкоштовно зареєструватися, виконувати ці завдання і заробляти.

До речі, якщо ви не знали, то можна заробляти і на музиці в інтернеті. Дізнатися про даному варіанті заробітку можете в нашій статті: Заробіток на прослуховуванні музики онлайн - ТОП-7 сайтів !

Завдання № 1. Перегляд сайтів

Перший варіант завдань - це перегляд сайтів рекламодавців. На багатьох сайтах цей розділ завдань так і називається або має трохи іншу назву - «Серфінг».

Давайте розглянемо безпосередньо завдання і покрокове керівництво по їх виконанню. Для наочності покажу приклад 3-х завдань:

Перегляд рекламних сайтів - приклад завдань

Тільки таких завдань на кожному сайті може бути до 50-200 в день.

Для того щоб приступити до їх виконання потрібно лише всього натиснути на нього і в новій вкладці відкриється сайт рекламодавця, який потрібно буде переглянути. Внизу сторінки буде йти таймер, що показує час, що залишився перегляду сайту.

Після закінчення перегляду потрібно буде ввести цифри з картинки або вирішити просту арифметичну задачку. Це робиться для того, що б підтвердили, що ви реальна людина. Ось приклад такої ситуації - потрібно відповісти на питання: «Скільки буде 3 + 2?» І вибрати один правильний варіант відповіді:

Підтвердження, що ви не робот

На цьому завдання виконано. Після цього зазначена сума оплати моментально зараховується на ваш баланс.

Хочу ще раз попередити вас, що сайти, які ви будете безпосередньо переглядати часто можуть містити не правду і вводити вас в оману. Ваше завдання просто не звертати на них уваги.

Тому для виконання цих завдань навіть необов'язково переглядати сам сайт - досить просто почекати певний час за таймером, відповісти на питання і отримати заявлену оплату.

Оплата за завдання!
Це не найбільш високооплачувані завдання. Оплата за один перегляд сайту в середньому становить 3-7 копійок, при цьому на його виконання у вас піде в середньому 10-30 секунд.

Завдання № 2. Читання (перегляд) листів

Другий вид діяльності, за який платять гроші - це читання рекламних листів. По правді кажучи, навіть не читання, а їх перегляд, так як досконально читати просто немає необхідності.

Такі завдання можна знайти на сайтах в категорії «Читання листів«. Нагадаю, список сайтів ви знайдете нижче - після того, як ми розглянемо всі види завдань.

Пропоную розглянути на реальному прикладі, щоб все було до кінця ясно і зрозуміло. Ось один із прикладів завдань:

Ось один із прикладів завдань:

Перегляд (читання) листів рекламодавців - приклад

В даному випадку (на прикладі вище) навіть переглядати оголошення не потрібно. Тільки відповісти на контрольне запитання (з варіантів відповідей) і все. Нічого надскладного.

Але іноді трапляються контрольні питання, відповідь на які міститься в самому коротенькому листі рекламодавця. Тоді, досить лише швидко переглянути лист, знайти відповідь в ньому і вибрати відповідний варіант.

Оплата за рекламні листи приблизно ж така ж, як і за перегляд сайтів. Але часу на них зазвичай йде значно менше (до 10 секунд), а значить і заробити за один і той же період часу вийти більше.

Добра порада!
Повторюся, практично всі листи носять рекламний характер, мета якого спонукати вас на певну дію. В таких листах часто рекламодавці обіцяють гори і вагони швидких і легких грошей.

Але на собі знаю, що часто за цим стоїть лише який-небудь черговий обман або розлучення. Тому дотримуватися того, що написано в самому листі вкрай не бажано.

Завдання № 3. Проходження тестів

Менш популярний заробітку - це проходження простих тестів. Від сайту до сайту ці завдання можуть відрізнятися, але основна суть полягає в тому, щоб також переглядати сайти і клацати.

Незважаючи на меншу популярність, заробити за один тест можна 10-20 копійок. Згоден це небагато, але виконати таких завдань за день можна досить велика кількість.

Нижче наведу лише кілька завдань і приклад їх виконання:

Приклад виконання завдання:
Крок 1. Потрібно в пошуковику (Гугл або Яндекс) набрати потрібну фразу (вказано в завданні).
Крок 2. Потім перейти на певний сайт і побути на ньому небагато часу і / або зробити клік в певному місці.
Крок 3. Отримати оплату.

Завдання № 4. Виконання конкретних завдань

Це одночасно найбільш цікава і найприбутковіший напрямок заробітку на переглядах.

Тут потрібно виконувати конкретні завдання, які описані в покрокової інструкції до оголошення. В інструкції завдання описуються досить докладно, тому питань в ході виконання навіть у новачків практично не виникає - все гранично зрозуміло.

Приклади покрокових завдань і оплати за них

Зверніть увагу на багаторазові завдання, так як їх часто можна виконувати кожен день. Тому є сенс додати їх в обраний список, щоб відразу мати до них доступ.

Треба сказати, що крім переглядів сайтів і відео, тут часто зустрічаються ще інші види завдань: на скачування файлів, проходження реєстрацій на сайтах, написання коротких відгуків, голосування ...

Вартість оплати завдань!
Оплата за таку категорію завдань може складати до 30-50 рублів. Але за виконання більшості завдань можна заробити близько 1-8 рублів.

Так виконавши в день близько 50-100 завдань ваш заробіток може скласти близько 100-400 рублів!

Список найкращих сайтів для заробітку на переглядах - ТОП-5 сайтів

Заробляти на завданнях, які були наведені вище, ви зможете з допомогу наступних сайтів (сервісів активної розкрутки):

ProfitCentr ProfitCentr.com - популярний сайт для заробітку на переглядах реклами. Крім основного виду заробітку, доступний додатковий заробіток на своєму акаунті в соц мережах: репости, вступу в групи, лайки ...

Мінімум на висновок встановлений всього 20 копійки. Кошти переказуються автоматично.

Доступні способи отримання виплат Яндекс гроші, Вебмані, Пейєра, Пефект Мані.

Seo-Fast.ru - перевірений і надійний сервіс по заробітку на серфінгу.

Присутній досить багато завдань на перегляд рекламних матеріалів. Сайт працює більше 5 років.

Мінімальної суми на висновок немає - можна виводити будь-які гроші.

Заробіток доступний з моментальним виведенням грошей на ВебМани, Пейєра, Ківі, Яндекс Гроші і ще багато інших варіантів виведення.

Заробіток доступний з моментальним виведенням грошей на ВебМани, Пейєра, Ківі, Яндекс Гроші і ще багато інших варіантів виведення

WMRFast.com - досить розкручений проект зі стабільними виплатами. Успішно працює з 2014 року.

Також в основному дозволяє заробляти на переглядах реклами, банерів, сайтів та інших завдань.

Виведення грошей проводиться в режимі Автовиплати. Обмежень і мінімуму для виведення - немає.

Обмежень і мінімуму для виведення - немає

Vip-Prom.net - ще один справно платить сайт за перегляди і серфінг в інтернеті.

Сайт досить хороший і зарекомендував себе. Значуще відмінність даного сервісу в тому, що висновки відбуваються в доларах.

Мінімальна сума виводу - 0.1 долар (10 центів). Гроші виводяться автоматично і моментально.

SeoSprint SeoSprint.net - найпопулярніший сайт активної реклами в Рунеті c 2010 року.

Тут щодня доступна величезна кількість самих різних завдань для заробітку, в тому числі і на переглядах.

Вивести кошти ви зможете практично через всі популярні платіжні системи майже завжди миттєво. Мінімум для виплат встановлений в розмірі 2 рублів.

Зверніть увагу!
Чесно кажучи, на одному сайті багато не заробиш, так як кількість завдань, як правило, обмежена. Тому рекомендую одночасно використовувати 3 сайта і більше.

Крім цього зверніть увагу на реферальную програму, за якою можна отримувати додатковий дохід пасивно!

Якщо працювати на всіх 5 сайтах в сумі по 2-4 години щодня (додатково можна використовувати і інші), реально заробляти до 2-4 тис. Рублів на місяць.

Ось тепер ви знаєте за допомогою яких сайтів можна переглядати різні рекламні матеріали і заробляти. Для цього вам будуть потрібні всього лише зареєструватися і приступити до переглядів:

 • ввести свій е-меіл і придумати пароль;
 • підтвердити свою електронну пошту - перейшовши за посиланням в отриманому листі;
 • виконувати завдання і заробляти!

Основна перевага описаного виду заробітку - швидке виведення навіть мінімальних сум!

Корисно знати: про виведення коштів!
Висновок зароблених грошей зазвичай на всіх сайтах здійснюється моментально - відразу після замовлення виплати. Мінімальна сума для заробітку або зовсім відсутня, або дуже мала: 0.2-10 рублів!

Я розповів вам лише про декілька способів заробітку на переглядах. Однак це далеко не все! 🙂

Є ще ряд цікавих і найголовніше прибуткових занять, які здатні приносити реальні гроші в інтернеті (в тому числі і пасивно). Давайте перейдемо до них!

3. Заробіток на переглядах банерів - 3 кращих розширення для браузера

Як заробляти на банерах і отримувати пасивний дохід?

Перш ніж перейти до суті такого заробітку, поясню простою мовою що таке браузер, можливо частина відвідувачів нашого сайту ще не знає цього.

Браузер - це програма для відкриття і перегляду веб-сайтів в інтернеті. За допомогою браузера ви прямо зараз і переглядаєте цей сайт!

Найпопулярніші браузери: Гугл Хром, Яндекс браузер, Фаерфокс, Аміго та Опера.

Сам заробіток на рекламних банерів полягає в безкоштовного встановлення спеціального розширення для вашого браузера. Дане розширення автоматично додасть в ваш браузер невелике вікно з рекламою, яка особливо не буде вам заважати.

Переглядаючи будь-які сайти в інтернеті, читаючи статті, переглядаючи відео ... вам буде також показуватися невеликий банер з рекламою і за кожен перегляд вам будуть нараховуватися гроші. Для цього вам нічого не потрібно буде робити - просто також в звичному режимі користуйтеся своїм браузером.

Не потрібно навіть клацати по рекламному банеру, так як ваш заробіток буде пропорційний тому, скільки часу ви проводите в інтернеті і скільки за цей час вам показувалося реклами.

Отже, ось 4 простих кроки, які вам дозволять почати пасивно отримувати дохід з переглядів:

 1. Заходьте на сайт.
 2. Завантажуєте плагін.
 3. Швидко встановлюєте плагін на свій комп'ютер.
 4. Чи користуєтеся браузером і отримуєте дохід на пасиві.

Ваш заробіток буде залежати від вашої активності в інтернеті, тобто чим частіше ви будете користуватися браузером, тим більше будете переглядати реклами і відповідно тим більше заробите.

А зараз розглянемо безпосередньо кілька перевірених розширень, які власне і дозволяють заробляти на переглядах банерів.

Безпека!
Дані розширення повністю безпечні: в них повністю відсутні віруси і інші шкідливі програми. Крім цього ви без проблем зможете в будь-який час видалити розширення з комп'ютера.

Розширення для браузера №1: PayAd

Payad.me - це відмінний сервіс банерної реклами, що дозволяє пасивно отримувати дохід в інтернеті.

Невеликий банер вам буде показуватися в лівому нижньому кутку браузера і абсолютно не буде заважати перегляду сайтів.

Невеликий банер вам буде показуватися в лівому нижньому кутку браузера і абсолютно не буде заважати перегляду сайтів

За один перегляд реклами вам нараховуватимуть до 7 копійок.

Тут ви навіть зможете вибрати ті тематики реклами, які вам будуть показуватися. Для тих, хто хоче збільшити свій дохід, можна скористатися партнерською програмою (отримувати будете 5% з доходу кожного реферала), а так само виконувати додаткові завдання.

Іншим важливим плюсом проекту є моментальний висновок грошових коштів на зручну для вас платіжну систему. Так само зауважу, що виводити можна абсолютно будь-які суми.

Короткий огляд даного сервісу також доступний в відео нижче:

Розширення для браузера №2: SurfEarner

Surfearner.com - одне з найпопулярніших розширень браузера з 2014 року для заробітку на переглядах реклами. Даний рекламний сервіс вже виплатив користувачам більше 10 мільйонів рублів.

За один перегляд банера протягом 5-25 секунд вам будуть платити до 6 копійок.

Банери від даного розробника будуть перебувати у верхній частині екрану і також особливо не заважають серфінгу в інтернеті. Крім цього їх можна завжди згорнути, клацнувши по спеціальній іконці поруч з банером.

Гроші за кожен перегляд реклами нараховуються автоматично і відразу! За партнерською програмою можливо отримувати до 10% доходу від ваших рефералів.

Розширення для браузера №3: ​​JobPlant

Нарешті, 3-тє розширення гідне вашої уваги - це JobPlant Нарешті, 3-тє розширення гідне вашої уваги - це JobPlant.net. Тут є також кілька варіантів заробітку.

Найпростіший просто встановити плагін на комп'ютер і заробляти пасивно на перегляді реклами - від вас не буде потрібно більше ніяких дій.

Додатковий заробіток може вам приносити перегляд відео на Ютубі і рекламних сайтів + ​​кліки по рекламних банерів. В добавок на даному сайті теж є вигідна 7-ми рівнева партнерська програма з відрахуваннями до 10%.

Оплата за один перегляд на JobPlant доходить до 5 копійок.

Однак, одним з мінусів є досить тривалий виведення грошей на електронні гаманці - тут він встановлений до 2-х днів, але в більшості випадків зараховується набагато швидше.

4. Заробіток на переглядах коротких відео - 3 онлайн-сервісу

Інтернет не стоїть на місці і постійно тут з'являються нові варіанти заробітку. Так вже порівняно недавно стало можливо заробляти просто переглядаючи відео в інтернеті.

Перш ніж перейдемо до огляду сайтів, які дозволяють на цьому заробляти, з'ясуємо досить важливий момент: хто буде платити гроші за перегляди?

Це вигідно кільком групам людей:

 1. Власники каналів на Ютубі, яким потрібно просунути свої відео: тому що чим більше людей переглядають відео, тим вище буде його рейтинг і відповідно воно частіше буде рекомендовано іншим користувачам для перегляду. Самі власники Ютуб-каналів заробляють на продажу товарів (послуг), рекламі і / або партнерських посиланнях.
 2. Сервіси і відеохостінги, які в основному заробляють на показах реклами. В даному випадку такі сервіси вставляють в своє відео рекламу і заробляють на ній. Частину свого доходу вони ділять з відвідувачами, які безпосередньо і переглядають відеоролики.

Свій Ютуб-канал - це прибуткова справа!
Відразу хочу сказати, щоб заробіток на переглядах відео в десятки і навіть сотні тисяч рублів на місяць доступний практично тільки Ютуберам, у яких є свої ютуб-канали.

Основний спосіб заробітку Ютуберов - це реклама від Адсенс, яка показується при переглядах відео. За кожну 1000 показів відео можна на пасиві заробляти в середньому 25-70 рублів (все залежить тематики каналу).

Так, навіть якщо в добу відеоролики переглядають близько 10 000 користувачів, то вже місячний заробіток Ютубера може становити від 7 000 - 15 000 рублів місяць.

Звичайно, створити і розвивати свій Ютуб канал досить непросте заняття і підходить не для всіх. Тому додатково ми розповімо вам ще про 3 онлайн-ресурсах, які дозволять вам заробити перші долари (або рублі) прямо зараз і без зайвих зусиль.

Онлайн-сервіс №1: VkTarget

Також виділю один з найпопулярніших і гідних сервісів для заробітку на переглядах відео на YouTube -  VkTarget Також виділю один з найпопулярніших і гідних сервісів для заробітку на переглядах відео на YouTube - VkTarget .

Насправді сфера заробітку на Вктаргет дуже широка. Заробіток на відеороликах - це тільки один напрямок.

Якщо у вас є свої сторінки в соціальних мережах, то вам буду доступний заробіток на лайок, глобально, репоста ... і ще на безлічі інших завдань.

Що стосується переглядів відео, то тут щодня публікується близько 60 000 таких завдань.

Що на рахунок оплати?
Оплата не надто велика, але набагато вище, ніж на сайтах розглянутих вище - до 12 копійок за кожні 20 секунд перегляду відео.

Оплата не надто велика, але набагато вище, ніж на сайтах розглянутих вище - до 12 копійок за кожні 20 секунд перегляду відео

Оплата за перегляди відео на Ютубі і статистика

Вивести гроші можливо наступними способами: Ківі, Яндекс, мобільний телефон, PayPal або Вебмані. Хоча термін виведення вказано до 2-х днів, на практик все відбувається набагато швидше - зазвичай через пару годин (максимум в той же день) гроші приходять на ваш гаманець.

Мінімум для виводу на сервісі Вктаргет становить всього 15 рублів.

Сервіс насправді дійсно варте вашої уваги - він один з найбільших в Рунеті! Перейти на нього і зареєструватися можна за цим посиланням: VkTarget.ru

Онлайн-сервіс №2: Vizona

Інший великий сервіс, який підходить для заробітку на переглядах коротких відео, називається Визон (vizona.ru). Даному сайту вже більше 3 років!

Ролики тут зазвичай представлені не надто довгі - в середньому від 10 до 35 секунд. Щоб отримати оплату за перегляд, ролик потрібно оглядати до самого кінця.

Оплата за перегляди тут не особливо висока - 1 5 копійок за перегляд.

Оплата за перегляди тут не особливо висока - 1 5 копійок за перегляд

Заробіток на переглядах коротких відео на Vizona.ru

Важлива особливість!
Кількість відеороликів, які можна переглядати і за які платять, нічим не обмежена! Крім цього можна навіть кожен день переглядати одні й ті ж відео і отримувати за них оплату кожен раз.

Зауважте, що можна відразу відкривати багато вкладок, а не переглядати кожне відео окремо.

Збільшити ваш дохід від даного сервісу допоможе і спеціальна 2-х рівнева партнерська програма!

Для виведення доступний тільки один спосіб - гаманець Webmoney. По правді кажучи, даний сайт дозволяє заробляти дуже мало, та й часу доведеться витрачати багато - по мені, так краще використовувати інші сайти для заробітку (той же Вктаргет, наприклад краще).

Онлайн-сервіс №3: CashPump

CashPump - це мабуть одне з кращих і дуже популярних мобільних додатків (більше 300 тис. Завантажень 🙂), що дозволяють заробляти гроші на перегляді відео.

Для цього вам знадобитися встановити безкоштовний додаток на свій мобільний телефон з Google Play Для цього вам знадобитися встановити безкоштовний додаток на свій мобільний телефон з Google Play.

На даний момент підтримуються телефони тільки на ОС Андройд, для айфонів розробники обіцяють випустити додаток в самий найближчий час!

Крім переглядах відео є велика кількість інших простих способів заробітку:

 • серфінг,
 • скачування додатків,
 • написання коментарів і відгуків,
 • лайки, підписки і репости,
 • реєстрації на сайтах,
 • і багато іншого!

Плюс цього додатка в тому, що виводити можна абсолютно будь-які суми без обмежень і будь-який зручний час. Висновок можливий на Яндекс Гроші і Вебмані.

Комісія самим CashPump при цьому не стягується, присутні лише стандартні комісії платіжних систем (наприклад, у Яндекс Гроші всього 0.5%).

Присутній і тут реферальная програма, по який ви зможете отримувати 10% від усіх виплат вашим рефералам Присутній і тут реферальная програма, по який ви зможете отримувати 10% від усіх виплат вашим рефералам!

Даний ресурс знаходиться за адресою: cashpump.net

5. Автосерфінг - заробіток на автоматі

Зазвичай серфінг, перегляд відео та перегляд різної реклами - це робота монотонна та різноманітності тут дуже мало.

Так чому ж не автоматизувати весь процес заробітку за допомогою програм і не отримувати гроші в інтернеті повністю на автоматі?

До того ж не треба буде сидіти годинами перед комп'ютером, програма все робитиме за вас, а гроші будете отримувати ви До того ж не треба буде сидіти годинами перед комп'ютером, програма все робитиме за вас, а гроші будете отримувати ви! Хіба це не круто?

Однак, тут все не так просто. Звичайно, знайти такі програми (як платні і безкоштовні) в інтернеті не складає особливих труднощів. Але ось є одна заковика.

Великі букси і великі рекламні майданчики активно борються з такими програмами, так як їм і замовникам, які дають рекламу на цих ресурсах, стає просто невигідно, щоб їх рекламу переглядали не люди, а роботи (програми). І вони всіма шляхами (напр. Блокуваннями акаунтів) намагаються запобігти пасивний і легкий заробіток на буксах за допомогою програм.

Хоча потрібно сказати, що на деяких буксах навіть є окремий розділ завдань, які можна виконувати на автосерфінг. Для цього навіть не потрібно шукати програми в інтернеті - автоматизацію можна включити на самому сайті. Однак і тут дуже багато не заробиш, так як зазвичай таких завдань дуже небагато.

Висновок про автоматичне заробіток!
Заробляти на автоматі за допомогою програм можна і реально, але заробіток, як правило, буде невеликим.

Крім цього не ведіться на обіцянки продавців платних програм, що ви будете заробляти величезні гроші - це шахраї! Іноді навіть в безкоштовних програмах зустрічаються віруси, тому перш ніж запускати таку програму перевірте її антивірусом.

6. Заробіток на переглядах фільмів

Чи можливо заробляти в інтернеті і на перегляді різних кінофільном і серіалів?

Потрібно сказати, що подібний заробіток поки ще малопопулярен в Рунеті, тому досить непросто знайти актуальні сервіси, які б реально платили за перегляди фільмів Потрібно сказати, що подібний заробіток поки ще малопопулярен в Рунеті, тому досить непросто знайти актуальні сервіси, які б реально платили за перегляди фільмів.

Але є ще трохи інший метод заробітку в інтернеті, пов'язаний з переглядом фільмів. Деякі кіно-сайти платять за написання коментарів і рецензій до фільмів.

Для заробітку вам буде потрібно:

 • зареєструватіся;
 • переглянути фільм;
 • залишити відгук (коментар) до фільму;
 • отримати оплату.

Коментар до фільму зазвичай повинен бути не менше 150 символів (кожен кінотеатр встановлює свої правила).

Більш прибутковий і перспективний варіант заробітку на фільмах - це створення свого онлайн-кінотеатру (сайту), де користувачі будуть переглядати рекламу у фільмах (серіалах), а ви отримувати від цього прибуток. Створити свій кіно-сайт в інтернеті - це справа далеко непроста, але і заробляти на ньому можна не такі й малі гроші - сотні тисяч рублів на місяць! 🙂

7. Заробіток на переглядах картинок

Дещо інший метод заробітку в інтернеті - це перегляд картинок і кліки по рекламному посилання.

Наприклад, в цьому вам може допомогти досить популярний сайт Uh Наприклад, в цьому вам може допомогти досить популярний сайт Uh.ru.

Щоб було все зрозуміло, опишу в декількох кроках, що потрібно робити:

Крок 1. У першу чергу потрібно буде пройти реєстрацію на даному сайті.

Крок 2. Далі ви переглядаєте картинки і клацає по рекламному посиланню, яка буде знаходиться в статті.

Крок 3. Чи отримуєте оплату і виводите її!

В один і той же час можна переглядати відразу багато картинок і немає необхідності чекати певний час, щоб оплата за перегляд була зарахована.

Зароблені гроші ви вже отримаєте всього через 5 хвилин після виведення! Висновок можливий на електронний гаманець Webmoney.

8. Як заробляти на переглядах сайтів в пошуковій системі

Ще один простий метод заробити на перегляді сайтів - це стати оцінювачем пошукової системи або як його ще називають ассесор Ще один простий метод заробити на перегляді сайтів - це стати оцінювачем пошукової системи або як його ще називають ассесор. Така людина допомагає зробити пошукову систему краще!

Один з найвідоміших пошукових систем в Росії, який пропонує таку роботу - це всім відомий Яндекс, а сам сервіс для заробітку називається Яндекс Толока . Тут також є безліч інших нескладних завдань, які також приносять непоганий дохід (наприклад, оцінка і перегляд відео).

Які завдання доведеться виконувати на Яндекс Толока

Наприклад, один з видів завдань - переглядати сайти оцінювати їх за певними параметрами. Найголовніший параметр полягає в тому, щоб сайт (сторінка сайту) відповідав певним пошуковим запитом.

В результаті сайту присвоюється певна оцінка, наприклад:

 • вітальний сайт
 • корисний сайт
 • релевантний сайт
 • даремний сайт

На основі оцінок ассесоров пошукова система вносить зміни в ранжування сайтів в пошуковій системі і робить його максимально корисним для користувачів.

Щоб заробляти на Яндекс Толока, потрібно спочатку:

 1. зареєструватіся , (Якщо у вас уже є обліковий запис / пошта в Яндексі, то просто увійти під своїм логіном і паролем);
 2. Підтвердити номер телефону;
 3. Погодитися з призначеним для користувача угодою.

Вся ця процедура займає не більше 2-5 хвилин!

Далі у вас буде доступ в особистий кабінет, де будуть відображатися завдання і оплата за них. Розцінки за виконання завдань залежить від їх складності: в цілому це від 0,01 $ до 0,90 $. Як ви вже помітили оплата нараховується в доларах.

Наведу кілька прикладів завдань:

Вам залишиться вибрати завдання і слідувати інструкції. Після виконання вам автоматично нараховується плата за нього. Найпростіший спосіб виплат зароблених грошей - це Яндекс Гроші. Крім нього на Яндекс Толока підтримується наступні способи виведення:

Зокрема потрібні ассесора і для такого великого і популярного сервісу, як Яндекс Маркет. Тут завдання полягає в перегляді інтернет-магазинів і виявленні порушень (наприклад, невідповідність ціни на Яндекс Маркеті і на самому сайті).

❗️ За місяць ваш заробіток може скласти від 2 000 до 9 000 рублів! Що цілком непогано, враховуючи ще той факт, що цей варіант заробітку підходить новачкам і до того ж працювати можна у вільний час!

9. Висновок

Тепер ви дізналися, як можна заробляти на переглядах різної інформації в інтернеті!

Величезний плюс даного заробітку в тому, що він підходить абсолютно всім, єдина вимога - наявність інтернету і комп'ютера.

Нехай це найпростіший спосіб заробітку у всесвітній мережі і приносить не так і багато грошей, але кожен може зареєструватися на одному з сайтів розглянутих вище і гарантовано почати заробляти гроші. Краще все ж підібрати для себе кілька з перерахованих варіантів заробітку!

Школярам ще окремо хочу порекомендувати статтю « 20 найпопулярніших способів заробітку в інтернеті школяреві «.

У висновку хочу додати, що заробляти в інтернеті реально, тільки для цього доведеться працювати (хоча б по 1-2 години в день). Хлопців, халяви як такої в інтернеті немає і не буде ніколи, так як ніхто не буде роздавати гроші просто так. Гроші платять за певну роботу / цінність, яку ви готові дати натомість.

Раніше і я сам шукав «супер унікальні» способи швидкого заробітку в інтернеті, але в підсумку прийшов до того, що їх просто не існує! А ті хто пропонують (точніше продають! 💡) такі способи - практично всі шахраї і вони самі намагаються заробляти обманюючи інших людей.

Пам'ятаю ще себе коли купував різні курси і системи по заробітку, але в підсумку вони виявилися пустушкою!

Тому не повторюйте мій досвід і не шукайте швидких способів заробити великі гроші в інтернеті - їх немає! Почніть краще з малого, поступово купуйте нові знання і виходите на новий рівень заробітку!

Невеликий висновок - з власного досвіду!
Таким чином, щоб заробляти потрібно як мінімум працювати, а щоб заробляти багато потрібно крім цього ще й працювати головою! Халяви в інтернеті немає, за нею часто ховаються лише шахраї.

Друзі, на цьому все. Заходьте на наш сайт частіше - багато дізнаєтеся чого цікавого!

Великих вам заробітків і успіхів!

Буду радий почути вашу думку та ідеї в коментарях до статті! Також не забудьте оцінити статтю і поділитися нею в своїх соціальних мережах!

1. Серфінг в інтернеті: що це таке?
Хіба це не мрія - сидіти вдома, переглядати різну інформацію в мережі інтернет і за це отримувати оплату?
З чого потрібно почати?
Що конкретно потрібно робити, щоб заробляти?
Які сайти з моментальним виведенням грошей платять за перегляди?
Чи готові дізнатися?
1. Серфінг в інтернеті: що це таке?
Ну а скільки ж реально можна заробити на серфінгу?
Ось приклад такої ситуації - потрібно відповісти на питання: «Скільки буде 3 + 2?
Перш ніж перейдемо до огляду сайтів, які дозволяють на цьому заробляти, з'ясуємо досить важливий момент: хто буде платити гроші за перегляди?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн