Три способи, розкрутити свій аккаунт в Twitter

  1. Перший метод (білий)
  2. сірий метод
  3. спамний метод

Що мається на увазі під розкруткою Twitter-профілю? Тут дати остаточну відповідь досить складно. Для одних це додаткове джерело трафіку, для інших - велика кількість фоловерів і впізнаваність в ніші.

Але, як би там не було, ця стаття буде корисною для тих, хто має намір використовувати свій профіль в Twitter не тільки для приємного проведення часу. Продажі, трафік, клієнти!

Для мережі Instagram є простіший спосіб розкрутки аккаунта, досить зареєструватися на сайті zengram.ru і професіонали зроблять все за вас. Лайки, коментарі, передплатники та багато іншого, будьте першими серед своїх друзів в світі соціальних мереж.

Три способи, розкрутити свій аккаунт в Twitter:

Перший метод (білий)

Ви просто заводите аккаунт свого веб-сайту або інтернет-магазину і починаєте використовувати SMM (для тих, хто не знає: ця абревіатура означає маркетинг в соціальних медіа). Починайте постити тематичні твіти, спілкуватися з людьми. Можна організувати консультації, конкурси, пропонувати знижки та отримати додаткових клієнтів. Тобто ваша головна задача - стати своїм в співтоваристві і здійснювати персональний продаж, завоювавши довіру.

сірий метод

Він називається сірим, так як тут ви будете використовувати массфолловінг.

Всі говорять про SEO і успішно його використовують, але воно все одно не буває білим. Все ж більшість відомих блогерів відмовляються від массфолловінг, вважаючи його неправильним. Швидше за все, тут причина криється в банальному надлишку уваги. Як же бути новачкові?

Варто відразу сказати, що массфолловінг не відноситься з спаму. І все тому, що, коли ви фолловіть людини, ви абсолютно нічим його НЕ зобов'язуєтеся. Але більша частина твіпли застосовує авторассилку Direct Messages, автопостінг твітів. В даному ж випадку массфолловінг - це 99% -й спам, особливо в тих випадках, якщо користувачеві повідомлення про втрату чинності потрапляє на електронну пошту. Такі люди сподіваються на те, щоб дістати від користувачів конкретну реакцію.

Ви не повинні так робити! Сірий метод має на увазі неагресивний массфолловінг на ваш аккаунт з цікавими твітами. Не потрібно використовувати RSS кросспостінг і розсилку DM. Пишіть розмірено, тільки по темі. Такий спосіб підійде для просування послуг і товарів без шкоди для свого іміджу.

Такий спосіб підійде для просування послуг і товарів без шкоди для свого іміджу

спамний метод

Він відмінно підходить для просування партнерки, партнерської посилання, різних цікавих продуктів. У цьому напрямку працюють ті, хто не боїться втратити свій імідж.

1) Створюєте аккаунт. Робите гарний дизайн, щоб люди повірили, що аккаунт неспамний. Чим цікавіше дизайн, тим більше конверсія.

  • Краще якщо оформлення буде виконано під дизайн партнерської програми або інших кольорів, які б відповідали очікуванням людей.
  • Використовуйте елементи дизайну, добре видні людям, яких вам потрібно зацікавити.
  • У дизайні можуть бути присутніми контактні дані (несправжні, виключно для відводу очей).

2) Далі налаштовуйте автопостінг. Для цього досить зайти на blogs.yandex.ru, де запросити п'ять-десять ключів по тематиці аккаунта. Ну а далі праворуч від видачі ви побачите RSS за запитом.

Потім збирайте п'ять-десять таких RSS потоків (використовуйте «розширений пошук»).

В інтернеті знаходяться мільйони однотипних статей щодо того, як зробити кросспостінг з RSS в «Твіттер». Скористайтеся декількома сервісами, налаштуйте автопостінг. Додавайте RSS різних блогів, тематичні новини.

3) Перший час нехай аккаунт відлежиться, відповідайте людям, додавайте рукописні твіти, робіть ретвіти. Далі все потрібно залишити на самоплив.

Обов'язково вкажіть в DM партнерську посилання. В результаті ви отримаєте 150 чоловік, і кожному з них приходить ваша посилання на товар або продукт.

І що тепер залишилося? Потрібно фолловить тих користувачів, яким буде цікава ваша посилання. Тобто тих, для яких був створений дизайн, придумувалося і реєструвалося ім'я аккаунта, розроблялася аватарка.

4) Переходимо безпосередньо до массфолловінг. І далі будуть показані ефективні приклади:

  • Массфолловінг по географії
  • Массфолловінг за ключовим словом

В такому випадку додаєте тільки тих, хто останнім часом написав конкретне ключове слово. Рішення - Hummingbird 2 і Tweetattacks.

  • Массфолловінг по листу персони

Йдеться про twitter.com/followers. Тут шукаєте аудиторію з певним інтересом і додаєте її собі в друзі (Hummingbird 2 і Tweetattacks).

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Як же бути новачкові?
І що тепер залишилося?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн