У SEO ключові слова повинні бути точним у вмісті?

 1. Зупиніть слова
 2. Google Hummingbird
 3. Варіації
 4. Чистота і якісний вміст
 5. Міркування

Враховуючи, що правила SEO, як правило, просто здогадки, і що процес Google постійно змінюється, давайте просто скажемо, що важко йти в ногу. Однією з плюсів є те, чи потрібно використовувати ваше ключове слово саме так, як це сформульовано.

Скажімо, ви знайшли ключове слово "джазові гармоніки Сан-Дієго". Можливо, ви зрозуміли, що ви повинні використовувати це слово за словом саме так, як це викладено інструментом ключових слів. Але це найкращий спосіб використовувати SEO? Чи потрібно навіть зберігати точну ключову фразу? Оскільки SEO змінилася, ви маєте право змінювати ключове слово, використовуючи деякі з наведених нижче методів.

Зупиніть слова

Зображення через Flickr від oh.tinkerer

Стоп-слова - це такі слова, як "the", "a" і "of". Вони допомагають створювати повні речення, які мають сенс для читача.

У минулому було легко знайти веб-сторінки з ключовими словами, які не містять цих слів. Вони скажуть щось на кшталт: «Якщо ви шукаєте джазові гармоніки Сан-Дієго, у нас є те, що вам потрібно». Але це звучить дивно.

Звичайно, багато письменників творчо використовували ці ключові слова, додаючи пунктуацію в середині, або кажучи: «кращі джазові гармоніки, які жителі Сан-Дієго могли б захотіти». Англійська.

На щастя, ви можете додати стоп-слова до ваших ключових слів та ключових фраз. Це робить набагато більше сенсу, коли ви говорите "джазові гармоніки в Сан-Дієго", і це нормально.

Google Hummingbird

The Випуск Google Hummingbird у 2013 році зробили все можливим використовувати стоп-слова в ключових словах. Це оновлення допомогло Google краще зрозуміти, що шукач шукає, а не покладатися лише на те, що він вводить.

Вона розглядає контекст і наміри. Це називається семантичним пошуком. Крім того, для пошукових систем потрібна ця здатність розуміти природну мову та намір ще більше, коли люди використовують голосовий пошук, який заохочує їх шукати повні фрази, пропозиції та питання.

Пошукова система здатна зрозуміти ключове слово та його значення, навіть якщо ви включите слово зупинки. Насправді, стоп-слово може навіть допомогти, якщо він надає пошуковій системі більше контексту.

Варіації

Стоп-слова - це лише один приклад зміни ключового слова. Загалом, ви можете створювати варіанти ключового слова.

 • Розглянемо порядок. Ви побачите ключові слова, такі як «чоловічі штани» замість «чоловічих штанів». Ще раз, якщо ви спробуєте помістити фразу «чоловічі штани» у зміст, це не буде добре. Але ви можете переключити порядок, щоб зробити фразу звук більш природним.
 • Використовуйте невеликі варіанти. Ви можете налаштувати слово, зробивши його множиною, зафіксувавши неправильне написання, або використовуючи інший кінець, наприклад, "розмовляючи" або "розмовник", замість того, щоб завжди дотримуватися "розмови".
 • Включіть ключове слово до ключового слова з довгим хвостом , навіть якщо це означає, що ви додаєте слова до середини вашої фрази.

Також спробуйте використовувати синоніми в усьому вмісті. Щоразу, коли ви надаєте більше контексту, ви допомагаєте Google зрозуміти ваш сенс. Таким чином, синоніми можуть допомогти, якщо вони показують, як ви використовуєте ключове слово.

Ви могли б піти далі і зосередитися на ключових словах LSI, або ключових словах «Латентна семантична індексація». Дотримуючись цієї методики, ви показуєте Google контекст для вашого ключового слова. Замість того, щоб додавати будь-який синонім із тезаурусу, включіть терміни, які показують, що ви маєте намір використовувати для вмісту.

Якщо термін «окуляри» має на увазі окуляри, а не склянки, говорити про очі, а не пити. Якщо ваша компанія має таку саму назву, як фільм або звичайний елемент, наприклад, бренд Apple та фрукти з яблуками, ключові слова LSI, які описують те, що робить ваш бізнес, повідомлять Google, що ваша сторінка не пов'язана з фрагментом фруктів або фільмів.

Чистота і якісний вміст

Вміст багато про якість і читабельність. Ви повинні писати для свого читача (вашу цільову аудиторію), а не тільки для пошукових систем. Через це, це не завжди краща тактика використання точного ключового слова SEO - і використовувати його знову і знову - коли це зробить ваш вміст незручним і коли він розповість аудиторії, яку ви пишете для SEO, а не для них.

Хоча може здатися, що вам потрібно пройти тонку грань між балансуванням SEO і якісним контентом, який говорить читачеві, якісний вміст насправді є фактором, який може поліпшити SEO, і багато експертів заохочують його як найважливіший фактор. Google заохочує вас надавати високоякісний вміст, корисний для відвідувачів.

Google засуджує за накладення ключових слів і низький рівень якості. Використовуючи синоніми та варіації для ключового слова, використовуючи точне ключове слово, можна запобігти заповненню. Змінюючи незручне ключове слово та пишучи більше, як люди природно говорять, це сприяє підвищенню якості вмісту. Google рекомендує , “Подумайте про слова, які користувачі вводять, щоб знайти ваші сторінки та включити ці слова на ваш сайт.”

Міркування

Розгляньте ці фактори, коли змінюєте ключові слова:

 • Подумайте про ключові слова по-різному, коли ви працюєте з AdWords, оскільки цей огляд зосереджений на органічному пошуку SEO.
 • Ви можете зберегти точне ключове слово в певних елементах сторінки; наприклад, ви можете додати його до URL-адреси, заголовка і в тексті alt. Ви навіть можете використовувати його один або два рази в тілі вмісту. Але, вам не доведеться змушувати його, коли це звучить занадто незручно, і не намагайтеся заклинювати його в занадто багато елементів сторінки.
 • Варто перевірити, чи створює зміна ключового слова нову ключову фразу, яка впливає на фактори, такі як обсяг пошуку.

Загалом, більше не потрібно турбуватися про використання точного ключового слова в усьому вмісті. Якщо це звучить незручно або ви використовуєте його занадто багато разів, ви навіть можете завдати шкоди вашому вмісту та SEO. Натомість сфокусуйтеся на створенні якісного контенту, який читається як природний мова, і на наданні контексту ключових слів. Замість того, щоб грати в стратегічну гру, зосередьтеся на керівництві Google і відвідувачах до вашої теми.

Шарон Теріен

Sharon Therien є незалежним письменником у Флориді. Вона надає контент і копію для підтримки маркетингових цілей клієнтів, і вивчає цифровий маркетинг, особливо вхідний.

Переглянути всі публікації | Веб-сайт

Але це найкращий спосіб використовувати SEO?
Чи потрібно навіть зберігати точну ключову фразу?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн