Відеокурс по SEO-оптимізації WordPress.

  1. Список уроків курсу:
  2. # 2. Налаштування robots.txt.
  3. # 3. Карта сайту. Google XML Sitemaps.
  4. # 4. Мета-теги. Індексація. All in one Seo Pack.
  5. # 5. Закриваємо зовнішні посилання від індексації.
  6. # 6. Семантичне ядро.
  7. # 7. Покращуємо відображення сайту в пошуковій видачі. Мікророзмітки.
  8. # 8. Прискорюємо індексацію сайту пошуковими системами.
  9. # 9. Захист унікального контенту від копіювання.
  10. Все відео за SEO для WordPress:

Пропоную Вашій увазі безкоштовний Відеокурс по SEO-оптимізації WordPress. Курс охоплює всі основні теми, вивчивши які ви зможете провести повну внутрішню оптимізацію вашого сайту і SEO-підготовку.

Підбірка уроків по SEO-оптимізації сайту на системі WordPress. Ви дізнаєтеся про налаштування ЧПУ-посилань і редиректів для WordPress, оптимальному файлі robots.txt, мета-тегах і канонічних посиланнях (настроюються за допомогою плагіна All in one SEO pack), про створення карти сайту.

Також я розповім про способи позбавлення від зовнішніх посилань (в тому числі про noindex і nofollow), про складання семантичного ядра для сайту.
Окремо поговоримо про способи поліпшення відображення сайту в пошуковій видачі: формування фрагментів, швидкі посилання, title, адреси організацій, карти і т.д.
Торкнемося питання про прискорення індексації сайту за допомогою карти сайту, пинга url, інструментів для веб-майстра від Google і Яндекс, про вплив посилань в соціальних мережах на швидкість індексації сайту.

Список уроків курсу:

# 1. Постійні посилання. Редіректи.

Правильна настройка постійних посилань зробить сторінки вашого сайту більш релевантними пошуковим запитам (URL враховується пошуковими системами при побудові пошукової видачі і ранжируванні сайтів).

Редіректи або перенаправлення служать для переадресації користувача або пошукового робота з однієї сторінки сайту на іншу. Використовуються для перенаправлення, наприклад, з http://www.maxtop.org на http://maxtop.org, а також для закриття деяких дублів сторінок (наприклад, сторінок з index.php на кінці URL).

# 2. Налаштування robots.txt.

Файл robots.txt необхідний для вказівки пошуковим роботам, які сторінки сайту можна індексувати, а які не можна. За допомогою robots.txt можна ефективно закривати дублі сторінок, вказувати URL карти сайту, хост, а також правильно налаштувати конфіденційність сайту, щоб ніякі особисті дані не були проіндексовані пошуковими системами.

# 3. Карта сайту. Google XML Sitemaps.

Карта сайту для WordPress і плагін Google XML Sitemaps полегшує пошуковим системам сканування та індексацію сайту. Пошукові роботи використовують карту сайту для визначення списку сторінок для індексації, а також для відстеження зміни цих сторінок. Якщо сторінка була модифікована - її потрібно переіндексувати.

# 4. Мета-теги. Індексація. All in one Seo Pack.

Плагін All in one Seo Pack - це комплексний інструмент SEO-оптимізації вашого сайту на WordPress. Плагін дозволяє налаштувати мета-теги - заголовок (title), мета-опис (meta description), ключові слова (meta keywords). Плагін дозволяє управляти індексацією сайту, формуванням сніпетів, дозволяє підключити авторський профіль з мережі Google Plus, таким чином в пошуковій видачі поруч з вашим сайтом буде відображатися ваша фотографія з профілю в Google+.

# 5. Закриваємо зовнішні посилання від індексації.

Що таке зовнішні посилання і чим вони погані? Це все витікаючі посилання з вашого сайту на інші сайти. Вони передають «вага» вашого сайту іншим. При наявності великої кількості зовнішніх посилань сайт перетворюється в лінкопомийку і пошуковики можуть застосувати до нього різні санкції, песимізація, навіть можуть забрати сайт з пошукової видачі.

Як закрити зовнішні посилання від індексації і від передачі ваги іншим сайтам? Який спосіб закриття зовнішніх посилань правильний і робочий? - Перетворювати зовнішні посилання у внутрішні або в скрипти - це один варіант. Ставити атрибути noindex nofollow - це інший варіант. У відеоуроці розказано про те, який варіант краще і чим він кращий.

# 6. Семантичне ядро.

Семантичне ядро ​​сайту - це сукупність всіх пошукових запитів, під які ви будете оптимізувати і просувати сайт. Ви дізнаєтеся, як зібрати і використовувати семантичне ядро ​​для будь-якого сайту, будь то на WordPress або будь-який інший системі.
Які пошукові запити будуть приносити вам основний трафік з пошукових систем, а які ні, як написати статті під правильні запити з розумом - про це в відеоуроці.

# 7. Покращуємо відображення сайту в пошуковій видачі. Мікророзмітки.

Ви можете поліпшити відображення сайту в пошуковій видачі. Мікророзмітки допоможе вам в цьому. Можна відображати картинку поруч з результатами пошуку або ж вашу фотографію (якщо зв'язати сайт з профілем Google+), можна управляти швидкими посиланнями, які будуть відображатися нижче основної посилання в пошуковій видачі.
Все це зробить ваш сайт більш помітним в пошуку, він буде більше привертати увагу, виросте його відвідуваність за рахунок пошукового трафіку.

# 8. Прискорюємо індексацію сайту пошуковими системами.

Для того, щоб прискорити індексацію сайту в пошукових системах, можна зробити наступне:
1) Створення карти сайту і оптимізація файлу robots.txt.
2) Пінг веб-сервісів при публікації нових записів (pingomatic.com і т.д.).
3) Додавання посилань і карти сайту в веб-майстер (Яндекс-вебмастер і Google-вебмастер).
4) Репост анонсів записів в соціальні мережі (групи в Контакті і Facebook, твіттер і т.д.).

# 9. Захист унікального контенту від копіювання.

Як захистити ваш унікальний контент, ваші авторські тексти на сайті від злодійства і копіювання? Чи потрібно використовувати плагіни, які не дають виділити і скопіювати текст?
Оптимальне рішення - це сервіс «Оригінальні тексти» від Яндекса.

Все відео за SEO для WordPress:

Все відео за SEO для WordPress:

Поділіться цим записом з друзями, буду вдячний!

Що таке зовнішні посилання і чим вони погані?
Як закрити зовнішні посилання від індексації і від передачі ваги іншим сайтам?
Який спосіб закриття зовнішніх посилань правильний і робочий?
Як захистити ваш унікальний контент, ваші авторські тексти на сайті від злодійства і копіювання?
Чи потрібно використовувати плагіни, які не дають виділити і скопіювати текст?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн