Відеокурс "Прибутковий інтернет-магазин під ключ"

Відеокурс "Прибутковий інтернет-магазин під ключ" - це найпотужніша і всеосяжна інструкція по збірці інтернет-магазину на CMS Joomla. І це не порожні слова, так як цей курс під авторством Олександра Куртеєвій зазнав вже третє видання, увібравши в себе все саме важливе і потрібне з багаторічного досвіду автора. Відеокурс Прибутковий інтернет-магазин під ключ - це найпотужніша і всеосяжна інструкція по збірці інтернет-магазину на CMS Joomla

Відеокурс «Прибутковий інтернет-магазин під ключ»

Даний відеокурс, дозволяє абсолютно будь-якій людині, без яких би то не було навичок в сайтобудування, створити професійний інтернет-магазин, який в свою чергу буде відповідати всім сучасним вимогам. Але це ще не все. Справа в тому, що в рамках курсу створюється не просто сайт інтернет-магазину, а абсолютно робочий, функціонуючий механізм, готовий до подальшого просування.

Важливою особливістю курсу є спрямованість вашого магазину на великі продажі, тому особлива увага приділяється створенню іменного прибуткового інтернет-магазину. Для цього обраний самий швидкий, простий і кращий в своєму плані компонент для Джумла - Joomshopping.

До курсу додається комплект «Швидкий старт», який дозволить вам створити магазин, навіть якщо ви раніше не працювали з Джумла за 3 - 14 днів.

Відеокурс «Прибутковий інтернет-магазин під ключ»

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн