Відновлення пароля на SEOsprint

  1. Відновлення забутих реєстраційних даних

Ви забули пароль для входу в свій аккаунт на проекті SEO sprint і не знаєте що робити Ви забули пароль для входу в свій аккаунт на проекті SEO sprint і не знаєте що робити? Таке іноді відбувається, не варто засмучуватися. Прочитайте цю статтю, вона повинна обов'язково вам допомогти.

У новачків часто виникають такі помилки. Через недосвідченість вони просто не запам'ятовують пароль, або після реєстрації на сайті SEO sprint, користувачі забувають записати свої реєстраційні дані. В результаті чого вони не можуть зайти в свій аккаунт. Ті, хто не знайшов способи відновлення пароля, пробують зареєструватися заново. А так як на сайті заборонені повторні реєстрації, користувачі які завели другий аккаунт, автоматично отримують БАН. У новачків часто виникають такі помилки

Відновлення забутих реєстраційних даних

Щоб цього не сталося і вам не довелося заводити новий аккаунт через втрати пароля, достатньо пройти процедуру відновлення пароля на SEOsprint .

Після того як ви перейдете по посиланню, відкриється інструкція по відновленню пароля і PIN-коду. Дотримуючись нижче вказаними інструкціями ви зможете отримати нові реєстраційні дані. Після того як ви перейдете по посиланню, відкриється інструкція по відновленню пароля і PIN-коду

Якщо ви забули пароль, необхідно натиснути на посилання «Я забув пароль». Відкриється форма відновлення, в якій необхідно буде вказати ваш e-mail вказаний при реєстрації, після чого ввести ваш персональний PIN-код і запросити новий пароль.

Якщо вами було втрачено PIN-код, то необхідно пройти відновлення перейшовши за відповідним посиланням, тобто - «Я забув PIN-код». Тут вам необхідно вказати ваш e-mail вказаний при реєстрації і пароль від аккаунта, після чого запросити PIN-код.

Іноді буває таке, що користувачі проекту SEOsprint забувають і той і інший пароль. У таких випадках необхідно перейти за посиланням «Я забув все!» І в формі відновлення пароля вказати ваш e-mail вказаний при реєстрації і номер мобільного телефону, прив'язаний до вашого профілю, після чого запросити дані.

На телефон ви отримаєте СМС з кодом відновлення. Увага! Відновлення даних платне, вартість 1 рубль, сума буде списана з балансу вашого облікового запису. Якщо ви не вказували номер телефону або ваш оператор не може прийняти СМС-повідомлення від системи SEOsprint, тоді вам необхідно буде звернутися в техпідтримку на сайті.

Натиснувши на посилання «Новий тікет», ви зможете оформити запит в технічну підтримку. Після його створення, належить почекати, поки фахівці служби техпідтримки вам дадуть відповідь. На майбутнє намагайтеся не втрачати свої реєстраційні дані і записуйте їх в блокнот. Тоді вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час на відновлення даних. Вдалих вам заробітків!

Радимо прочитати наступні статті:

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн