Використання SEO для просування вашого сайту на невеликий шорсткий

 1. Кріс Барлінг

Існує багато способів продати свій сайт, не витрачаючи жодного багатства Існує багато способів продати свій сайт, не витрачаючи жодного багатства. Кріс Барлінг , співзасновник постачальника програмного забезпечення електронної комерції Продавець , пропонує кілька цінних порад щодо SEO, а також кілька інших порад по маркетингу в Інтернеті

Інтернет-магазин в даний час зростає на рівні більше 16% в річному обчисленні, що доводить, що Інтернет залишається чудовим місцем для ведення бізнесу. Маючи правильну ідею і невелике дослідження, невеликі фірми з веб-сайтом електронної комерції можуть знайти і використати вигідну нішу за дуже низькою ціною і успішно конкурувати з великими підприємствами.

Нижче наведено кілька порад щодо використання цієї можливості.

 1. Аналіз поведінки пошуку. Витратьте час на дослідження того, які пошукові фрази використовують в Інтернеті, щоб знайти речі, які ви продаєте. Використовуйте такі інструменти Wordtracker або Google Adwords Планувальник ключових слів щоб визначити ті, які широко використовуються, але які також виробляють менше, ніж середні результати пошуку. Ці фрази дадуть найкращу віддачу. Також спробуйте ввести речі в Google, щоб побачити, що пропонує функція автозаповнення, це інші ключові фрази. Подивитися AnswerThePublic.com для деяких змістовних ідей.
 2. Оптимізуйте для Google. Більшість споживачів знаходять новий веб-сайт за допомогою онлайнової пошукової системи. Google має 88% ринку, тому переконайтеся, що ваш сайт добре посідає Google. Однак, будьте обережні з обмеженнями пошуку.
 3. Оптимізуйте високопоставлені сторінки. У полі пошуку Google введіть фразу, для якої потрібно оптимізувати, за яким слід пробіл, а потім сайт: www.yoururl. Першу сторінку з вашого сайту буде найпростіше оптимізувати для цієї фрази. Використання Google Analytics також допоможе встановити найбільш популярні сторінки, а також виділити будь-які проблемні сторінки.
 4. Дизайн мета описів розумно. Мета-опис кожної сторінки слід розглядати як рекламну копію, яка відображається у результатах пошуку та повинна бути розроблена таким чином, щоб користувач міг натискати. Мета ключові слова не мають значення, а ключові слова в метаописі не використовуються Google.
 5. Оптимізуйте важливі елементи. "Щільність ключових слів" більше не є важливою фразою, тому примушування ключових слів до основного тексту не потрібно формувати частину вашої стратегії. Проте, як і раніше, цінність ключових слів у різних html-елементах. Включіть ключову фразу в тег <Title>, якщо це має сенс. Цей тег не повинен перевищувати 160 символів і містити основне ключове слово, вторинне ключове слово та бренд. Варто також включити ваші ключові слова до тегів заголовків, але будьте обережні, щоб не оптимізувати. Якщо Google вважає, що ви намагалися отримати незмінно ті ж слова або фрази, вони покарають вас. Пишіть для користувача, але з урахуванням роботів.
 6. Працюйте над своїми посиланнями. Чим більше посилань ви маєте від високоякісних, високопоставлених і відповідних веб-сайтів, тим більше ваш потенціал для ранжирування. Якщо це можливо, отримуйте текстові посилання, що містять відповідні ключові слова, у тексті прив'язки. Ступайте дуже ретельно при взаємних зв'язках. Посилання ніколи не повинні купуватися, і технічно ви купуєте посилання, якщо ви пропонуєте один у відповідь; Google не є прихильником цього і досить розумний, щоб дізнатися. В ідеалі, всі посилання повинні бути природними, тому важливим є великий вміст, який люди хочуть поділитися (наприклад, повідомлення в блогах, що відповідають на запитання). Внесіть участь у форумах і дискусійних групах, включаючи текстове посилання у вашому підписі. Але з форумами, не дратуйте людей або намагайтеся примусити посилання. Більшість форумів буде використовувати NOFOLLOW теги в будь-якому випадку, але вони все ще великі, щоб брати участь в. Створення посилань є мінне поле ... але важливо, щоб перетнути.
 7. Дивитися що роблять ваші конкуренти . Якщо вони запускають банерну рекламу протягом декількох тижнів, а потім кидають її, це, ймовірно, не спрацювало - так що не витрачайте гроші на копіювання. Все, що вони наполягають, ймовірно, працює і варто спробувати. Також шукайте їх у Facebook, Twitter та інших соціальних медіа, щоб дізнатися, чи є у них якісь хороші ідеї, які ви можете скопіювати.
 8. Використовуйте ринки з розумом. Ринки, як eBay і Amazon популярні, але поля низькі. Не робіть їх наріжним каменем вашого бізнесу. Використовуйте їх для розвантаження перевантажених і кінцевих позицій, а також для залучення нових клієнтів та їхнього переміщення на головний веб-сайт.
 9. Використовуйте пропозиції для збільшення прибутку. Запустіть пропозиції "3 для 2", встановіть посилання на пов'язані продукти та використовуйте функцію "також куплені", щоб збільшити вартість кожного продажу. Надсилайте електронні листи постійним клієнтам з ексклюзивними пропозиціями, щоб тримати їх назад, можливо, пропонуючи предмети, пов'язані з тим, що вони раніше купили. Зберігайте мінімум підписок, пропонуючи корисну інформацію та поради.
 10. Заохочуйте себе в соціальних мережах. Соціальні медіа вільно використовуються, і все більше людей починають свої покупки. Facebook і Twitter є найбільшими, але є й інші важливі, такі як Pinterest і Snapchat. Це вимагає часу і ресурсів для створення довіреної аудиторії, але це дуже важливо, коли ви це зробите.
 11. Переконайтеся, що ваш сайт є швидким і чуйним. Google зазначає, що сайти, які є повільними або не відображаються належним чином на мобільних пристроях, особливо з моменту "mobilegeddon" у 2015 році, почали рекламувати дружні сайти для мобільних пристроїв у пошуках, здійснених за допомогою мобільних пристроїв.
 12. Вимірюйте, аналізуйте та реагуйте. Використовуйте пакет веб-аналітики, наприклад Google Analytics (що є дуже потужним і вільним) для вимірювання результатів. Слідкуйте за аналізом в реальному часі, особливо після публікації нового вмісту. Зробіть більше того, що працює, і припиніть будь-яку діяльність, яка не працює.

Написано Кріс Барлінг , співзасновник Росії Продавець . Вміст електронної комерції редагується Хлоя Томас з Електронна комерція MasterPlan .

учасник

Кріс Барлінг

Кріс Барлінг є спільним власником SellerDeck, компанії, яку він заснував у 1996 році. Експерт з електронної комерції, ентузіазму підприємець і бізнес-ангел, Кріс має пристрасть допомагати малим підприємствам скористатися новими технологіями. Він має понад 30-річний досвід роботи в ІТ-галузі.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн