Використання відео в просуванні сайту

  1. Правильно розміщуємо відео на своєму сайті
  2. Можливість інтеграції з соціальними мережами
  3. вибір відеохостингу
  4. Оптимізація відео і його просування

Як показують численні дослідження, тематичні відеоролики, розміщені на сайті, позитивно впливають на довіру відвідувачів і конверсію. Нерідко трапляється, що величезні тексти з великою кількістю схем і фотографій менш корисні, ніж короткий відеоролик. До того ж можна розмістити відеозапис з результатами своїх робіт і товарів, показавши тим самим, на що можуть розраховувати ваші замовники.

Якщо відеоролики релевантні пошуковому запити, вони потрапляють в видачу. Завдяки відео, яке відображається в результатах пошуку, можна залучити на сайт додатковий трафік, що позитивно позначиться на його просуванні. До того ж розміщене відео збільшує середню тривалість перегляду сторінок. А Яндекс і Google користуються цим показником, щоб оцінити якість сайту. Сьогодні поведінкових факторів надається все більше значення при ранжируванні ресурсу.

Створюючи відеоролик, краще за все подбати про його високу якість (1080р або 720р), оскільки користувачі з низькошвидкісним інтернетом можуть на YouTube вибрати більш низька якість, але якщо швидкість дозволяє, тоді більш якісні ролики дивитися цікавіше. До того ж можна за замовчуванням встановити якість HD в тих випадках, коли цільова аудиторія вашого сайту знаходиться в великих містах з швидким інтернетом. Не варто включати автозапуск: сайти, які починають відтворювати відео і видавати звуки без запиту користувача, дуже часто нервують.

Навіть якщо велася професійна відеозйомка , На сторінку краще не додавати довге відео, адже користувачам легше сприймати короткі відеоролики. А якщо вже є потреба в довгій записи, її можна розбити на кілька частин, кожну з яких забезпечивши описом. Досить зручно буде встановити спочатку відео посилання на попередню частину, а в кінці - на наступну.

Вибираючи плеєр, краще віддати перевагу HTML5 , Використавши Flash в якості запасного варіанту. Це пов'язано з тим, що ця технологія не підтримується мобільними пристроями Apple.

Правильно розміщуємо відео на своєму сайті

Семантична розмітка - це найкращий метод розміщення відео на сайті. У цьому випадку інформація доступна і зрозуміла не тільки користувачам, але і пошуковикам. «Яндекс» на своєму офіційному сайті надає інструкцію щодо розміщення відео за допомогою спеціальної схеми VideoObject, а якщо вам потрібні повні відомості про синтаксис цього об'єкта, тоді на офіційному сайті ви зможете знайти їх з прикладами коду.

Розміщуючи відео, можна використовувати як мікродані, так і стандартний код HTML, але цей метод значно програє описаного вище, особливо щодо індексації відео пошуковими роботами. Якщо ж ви зупинили свій вибір саме на цьому способі, то скористайтеся плагінами популярних CMS для зручності розміщення відео.

Можливість інтеграції з соціальними мережами

сьогодні просування сайту за допомогою соціальних мереж дуже ефективно. Тому в обов'язковому порядку встановіть на своєму сайті соціальні кнопки - це допоможе користувачам за один клік поділитися вподобаному відео зі своїми друзями. Так ви не тільки придбаєте додатковий трафік, але і досягнете успіху в просуванні свого сайту.

Посилання на відео можна розмістити в своїх спільнотах і на своїй сторінці в соціальній мережі, ви можете попросити своїх друзів опублікувати посилання. Використовуйте усі можливості, щоб поширити відео.

вибір відеохостингу

Найбільшу популярність і популярність придбав сервіс YouTube. З його допомогою ви зможете завантажувати відеоролики в якості HD, тривалість яких не перевищує 15 хвилин. Якщо ж вам цього мало, просто підтвердіть за допомогою мобільного телефону, що ви контролюєте свій аккаунт. На цьому відеохостингу доступні соціальні функції: до відео можна залишати коментарі, підписуватися на канали та ставити лайки. Завдяки жорсткому контролю модераторів глядачі захищені від порнографії та іншого контенту, забороненого законодавством.

Інший відомий відеохостинг - це Vimeo. Він підтримує якість HD, до того ж володіє приємним інтерфейсом і мінімумом реклами. У цього відеохостингу реалізована проста інтеграція з іншими ресурсами.

У російському сегменті впевнено лідирує RuTube, який багато в чому нагадує популярний YouTube. Цей ресурс в своїй роботі для відтворення відеороликів використовує Flash, що в деяких випадках є недоліком. До того ж тут існують певні обмеження на завантажувати відео - максимальний розмір обмежений 300 мегабайтами. Повільна робота RuTube і велика кількість нав'язливої ​​реклами є основними недоліками цього сервісу.

Видео@Mail.ru теж завоював певну популярність в рунеті. Серед його переваг широкі можливості для просування і реклами, до того ж він підтримує завантаження відеороликів. Але достаток реклами, яка так дратує, є серйозним недоліком даного ресурсу. Завдяки можливості користувачів спілкуватися за допомогою цього відеохостингу, ставити оцінки і залишати свої коментарі, він придбав певну популярність.

Оптимізація відео і його просування

Не слід недооцінювати важливість правильного оформлення і розміщення відео на хостингу. Головне ключове слово має бути прописано в title. Подбайте про лаконічному і унікальному описі відео, яке б відображало зміст ролика. Так, на YouTube можна вставити довгий опис відеофайлу, але при натисканні кнопки «Розгорнути» залишаться видно лише перші 140 знаків. Ясно, що саме в них слід розмістити основну інформацію про відео разом з ключовими словами. І не забудьте вказати в відео посилання на свій сайт, у вас знову-таки з'явиться додатковий трафік.

На YouTube можна окремо вказати ключові слова для відео. Для цього перерахуйте через кому якомога більше слів, які хоч якось відносяться до ролика. Сервіс має вбудований підбирачем ключових слів, що теж може виявитися корисним. Додатково можна вдатися до wordstat.yandex.ru, хоча популярність запитів на YouTube і в «Яндексі» може бути різною.

Розміщуючи відео на своєму сайті, обов'язково потурбуйтеся про індексацію. Для цього створіть карту сайту, яка допомагає пошуковим роботам в скануванні інформації. Докладні інструкції про створення sitemap можна прочитати на офіційному сайті Google.

Отже, створення сайту з відео є ефективною і важливим заходом його просування. Розміщуючи на своєму ресурсі відеоролики, пам'ятайте про їх оптимізації, адже це дозволить вам потрапити в пошукову видачу і отримати додатковий трафік. Але думати треба не тільки про пошукових системах, а й про вміст - воно повинно бути цікавим користувачам. За допомогою різних ідей для зйомок можна зробити привабливі заготовки і надати користувачам можливість їх обговорити.

Правильно підібравши відеоролики для свого сайту і розмістивши їх, ви зробите свій ресурс ще більш зручним для користувачів. А подбавши про правильне описі для пошукових систем, зможете залучити нових відвідувачів. Сподіваємося, що з цими порадами ви досягнете великих успіхів у розвитку своїх сайтів.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн