Використання Відкритий провідник сайту для аналізу поза SEO-сайту

 1. Вхідні посилання
 2. Найпопулярніші сторінки
 3. Зв'язування доменів
 4. Якірний текст
 5. Порівняти показники посилань
 6. Розширені звіти

Open Site Explorer є обов'язковим інструментом для будь-якої особи, яка займається пошуковою оптимізацією (SEO). Розроблений постійно потужним SEOmoz , відкритий провідник сайту розкриває велику кількість інформації про зв'язок даних навколо вашого веб-сайту (або сайту конкурента).

відкритий провідник сайту

Якщо ви не є учасником SEOmoz Pro , ви матимете обмежений доступ до наданої інформації; однак дані все ще є проникливими для визначення якості та статусу портфеля посилань вашого сайту.

Для початку відвідайте opensiteexplorer.org і надішліть URL-адресу домену, який ви зацікавлені в аналізі. Потім ця інформація групується в п'яти розділах або вкладах, які далі обговорюються нижче.

Вхідні посилання

У розділі Вхідні посилання можна побачити джерела, з яких посилаються ваші посилання У розділі Вхідні посилання можна побачити джерела, з яких посилаються ваші посилання. Спробуйте фільтрувати результати, щоб краще проаналізувати інформацію, яка найкраще відповідає вашим інтересам SEO.

Учасники Pro можуть аналізувати до 10 000 посилань, що є дуже потужним для великих веб-сайтів, таких як магазини електронної торгівлі.

Найпопулярніші сторінки

У розділі "Найпопулярніші сторінки" відображаються найбільш значущі сторінки вашого веб-сайту. Сторінки класифікуються відповідно до повноважень (на основі повноважень посилань, які вказують на ваші сторінки), проте ви можете дізнатися більше про кожну сторінку, оцінивши наступні показники, які в цьому розділі висвітлюються:

 • Кореневі домени
 • Вхідні посилання
 • Статус HTTP
 • Facebook Likes & Shares
 • Твіти
 • Google + 1

На жаль, якщо ви не є учасником програми, ви не зможете переглядати дані соціальних медіа, які стосуються Facebook, Twitter або Google+. Проте ви можете отримати хороший датчик, на якому сторінки вважаються найбільш цінними на вашому сайті.

Зв'язування доменів

Зв'язування доменів

Цей розділ пропонує більш детальну інформацію про сайти, які посилаються на ваш сайт. Тут можна переглянути хороший список доменів, які надають зворотні посилання, а також глибокі дані, що підтримують кожен домен. Графік у верхній частині цього розділу показує діаграму розподілу TLD (домен верхнього рівня). Це забезпечує візуальне представлення типів доменів (.com, .org і т.д.), які посилаються на ваш веб-сайт.

Якірний текст

Частина "Якірний текст" у розділі "Відкритий сайт" відкриває певний текст прив'язки (або текст посилання), який використовується для вхідних посилань вашого сайту. Ці дані надзвичайно корисні з огляду на оновлення Google Penguin, яке спрямоване на надто оптимізований прив'язок тексту. Якщо ви помітили, що у вас є неймовірно велика кількість оптимізованих зворотних посилань (з використанням точного фразового тексту, що відповідає вибору фрази), це може бути ознакою початку диверсифікації вашого зворотного портфеля.

Порівняти показники посилань

У розділі Порівнювати показники посилань можна порівняти дані посилань вашого сайту з п'ятьма різними доменами. Коли справа доходить до виконання SEO конкурентного аналізу, ця особливість є дуже корисною. Далі на цій сторінці можна переглянути певні показники на рівні домену, піддомену та кореневого домену. Там також великі ідеї щодо внутрішньої і зовнішньої ваги посилання, а також робити наступні і не слідувати зворотні посилання.

Розширені звіти

Останній розділ Провідника відкритих сайтів (Advanced Site Explorer), Додаткові звіти, дозволяє створювати звіти на основі наданих посилань. Додаткові звіти пропонують тонну функцій звітності, а також можливість звітувати до 100 000 посилань. Ці звіти можуть бути легко створені у файлі .csv для більш універсального обміну. Ця функція доступна лише для членів SEOmoz Pro.

Open Site Explorer - це чудовий інструмент для SEO і оптимізатори веб-сайтів . Ви можете отримати уявлення про ваші поза SEO- зусилля, а також ваших конкурентів. І тому, що Open Site Explorer є інструментом, що надається SEOmoz, ви можете довіряти, що результати є точними.

Цей блог був написаний Тайлером Тафельським, спеціалістом з SEO та Інтернет-маркетингу в Web Presence Group. Можна з'єднатися з Тайлер у Google+ .

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн