Все про дорвеях

  1. Дорвей і пошукові системи.
  2. види дорвеев

Ще з часів становлення інтернету підприємливі люди побачили в ньому непоганий спосіб заробити грошей. Згодом скоромні прогнози і слабкі спроби переросли в добре налагоджений механізм комерціалізації інтернету, а також були придумані сотні способів успішної монетизації веб-ресурсів. На сьогоднішній день онлайн бізнес наближається за своїм розмахом і різноманітністю до оффлайн бізнесу і дає величезні прибутки, причому часто практично без вкладень. Реклама, торгівля, послуги, навчання, виробництво - все сьогодні не мислиме без інтернету. Мати свій сайт у всесвітній павутині - це значить сьогодні не зробити щось видатне, це рутина бізнесу. І це не дивно, адже сучасна людина все більше довіряє інтернету не тільки як джерела інформації, а й як практично невичерпного джерела власного добробуту. Зараз в інтернеті можна купити все, крім великих грошей тут робиться також велика політика.

Не дивно, що крім чесних способів заробітку в інтернеті процвітає шахрайство всяких видів і сортів. Було б дивно, якби не знайшлося людей, які вели б в інтернеті свої неправедні справи. Зауважимо, що крім давно відомих 400 порівняно чесних способів відбирання грошей у населення незабутнього Остапа Бендера і мільйони зовсім чесних, в інтернеті придумані також свої, особливі способи це зробити. Причому найчастіше ніякого покарання за шахрайство не буде, та й бути не може. Адже це віртуальне шахрайство, і гроші найчастіше віднімаються не прямо, а опосередковано.

Одним з найпоширеніших способів недобросовісного використання інтернету в корисливих цілях є сайт дор. Назва цього досить широко представленого у всесвітній мережі явища перекладається з англійської, як двері на вулицю, вхідні двері (англ. Doorway)

Найчастіше, дор - це сайт, який створений автоматично під будь-якої високочастотний запит або кілька запитів. Найчастіше його контент за великим рахунком абсолютно даремний і безглуздий, але кожна стаття перенасичена цими самими запитами. Але буває, що тексти маскуються під унікальні, так як дотримуються принципу словесних асоціацій. Навколо ключового слова розташовуються близькі за контекстом слова, тому пошуковий робот не помічає каверзи. У дорвея є дві основні задачі - спам і просування іншого, нормального сайту, на який він перенаправляє отриманий обманним шляхом трафік.

Дорвей і пошукові системи.

Навіть недосвідченому користувачу стає ясно, що будь-який дор грубо порушує основний закон пошукової системи про те, що сайт повинен мати унікальний і корисний для користувача контент. Також дор є джерелом пошукового спаму, від якого пошуковики так завзято захищають своїх клієнтів. Дорвей - це яскравий приклад чорної оптимізації сайтів, яка також не вітається ні одне пошуковою системою.

Безумовно, при виявленні дорвея Пошукова система відразу накладає на сайт санкції і відправляє його в бан. Чому ж ми так часто натикаємося на дорвеи, шукаючи потрібну нам інформацію в інтернеті? Справа в тому, що мистецтво, якщо можна так висловитися, звичайно, створення дорвея, удосконалюється в міру вдосконалення фільтрів пошукових систем. Таким чином, між дорвея і пошукачем йде гостра боротьба за місце під сонцем, і часто творці дорвеев виходять з неї переможцями. В інтернеті є багато дорвеев-одноденок, створених аматорами, але є дорвеи, над якими попрацювала команда професіоналів, адже такий сайт заточений на успіх і швидке, практично миттєве отримання прибутку. І не всі в інтернеті слідують законам ділової етики, навіть професіонали. Такі дорвеи щасливо уникають санкцій пошукових систем і дуже привільно відчувають себе в інтернеті, засмічуючи його, природно.

Ще одна причина присутності дорвеев в інтернеті те, що пошукова система не завжди може розрізнити дор і, наприклад, інформаційний сайт з безліччю посилань, які нічого не мають спільного зі спамом.

види дорвеев

Будь-дор відноситься до чорної оптимізації сайтів, або Black Hat seo. Але розумні люди знайшли спосіб, як використовувати дорвеи на благо пошукового просування, більш того, при грамотному підході, дор може стати потужним інструментом у розкручуванні сайту. Справа в тому, що не всі дорвеи - це чорна оптимізація. Вони бувають:

  1. Білі дорвеи - це взагалі-то нормальні сайти, які створені із застосуванням якісного контенту і працюють на просування основного ресурсу, перенаправляючи на нього користувача.
  2. Сірі дорвеи - метою таких сайтів є нарощування маси для основного ресурсу. Найчастіше контент на них досить хороший, але перенасичений ключовими словами.
  3. Чорні дорвеи - це сайти-спамери, їх основним завданням є редирект або автоматична переадресація на сторонній ресурс, який займається агресивною рекламою чого-небудь або платник, тобто сайт, що пропонує якусь дуже привабливу послугу за смішні гроші. Контент для таких дорвеев не має значення і часто є безглуздим набором пропозицій і фраз з ключовими словами.

Так ось, саме з чорними дорвеями борються пошукові системи. А ось білі і сірі часто залишаються на своєму місці і можуть допомогти в просуванні основного сайту. Ось тільки річ у тому, що просування таких дорвеев теж справа складна, тому потрібно спочатку розібратися чи варта гра свічок.

Навіть якщо все зроблено абсолютно правильно і дор відноситься до категорії білих або сірих, гарантій того, що пошукова система її не опустив в ранжируванні або зовсім забанити, немає. Тим більше що всі пошукові системи постійно вдосконалюють свої фільтри для пошуку і знищення дорвеев. Тому навіть якщо докласти максимум зусиль, то термін існування дорвея буде коротким. Потрібно спочатку добре продумати, чи потрібен дор для пошукової оптимізації сайту або краще скористатися сумлінними методами. Адже зайвий ризик не завжди приносить швидкі гроші, а ось репутація буде зіпсована. А купити нову репутацію за гроші навряд чи не вийде.

Чому ж ми так часто натикаємося на дорвеи, шукаючи потрібну нам інформацію в інтернеті?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн