WordPress SEO: як налаштувати і використовувати Yoast SEO

 1. WordPress SEO: Як ранжувати в Google
 2. Використання ключових слів
 3. Про Yoast SEO
 4. Особливості
 5. Встановлення та налаштування
 6. Додаткові налаштування
 7. Як використовувати Yoast SEO
 8. Заключні думки

Пошукова оптимізація все більше і більше рухається до наміру користувача, ніж використання ключових слів з кожним роком. Все більше і більше веб-сайтів отримують штрафні санкції за наповнення ключового слова тонким, неякісним контентом з кожною новою зміною алгоритму Google. Якщо ви хочете, щоб класифікувати сьогодні і за його межами, ви повинні працювати, щоб стати авторитетним голосом у вашій ніші. Найбільш ефективним способом досягти цього є націлювання ключових слів, які користувачі шукають для вирішення конкретних проблем у вашій ніші та створення цінного та високоякісного вмісту навколо цих ключових слів.

На жаль, набагато більше йде на SEO, ніж пошук ключових слів для націлювання та створення вмісту. Потрібно переконатися, що Google може фактично індексувати та сканувати ваш сайт, використовувати назви та описи, оптимізовані для результатів пошуку Google, правильно використовувати первинні та пов’язані ключові слова, оптимізувати ефективність вашого сайту та багато іншого.

На щастя, якщо ви використовуєте WordPress, є рішення, яке допоможе вам реалізувати все це. Його назва - Yoast SEO.

WordPress SEO: Як ранжувати в Google

SEO пройшла багато змін, оскільки перші пошукові системи з'явилися в 90-х. Хоча ключове слово заповнення 500-слов блозі посади працювали на початку 2000-х років, це не збирається працювати сьогодні. Згідно з Ренд Фішкін з Моз , є кілька конкретних речей, які потрібні вашому веб-сайту для ранжирування цього дня й віку.

Знову ж таки, це починається з наявності доступних URL-адрес, які Google може сканувати та індексувати. Пошук Google проходить через процес сканування веб-сайтів, індексування їх сторінок і обслуговування тих, які він вважає гідними. Якщо Googlebot, пошуковий робот Google, не може знайти ваші веб-сторінки, він не може їх індексувати, і якщо він не може їх індексувати, він не може їх подавати в результатах пошуку.

Ще один важливий компонент, про який Рен кілька разів згадує, - це націлювання на правильні ключові слова та правильне націлювання на них. Подумайте, що ви робите, коли проводите новий пошук Google (або яку б пошукову систему ви не використовували). Ви використовуєте певне ключове слово або фразу для пошуку веб-сайту, який має вирішення проблеми. Це означає, що після того, як ви знайдете основне ключове слово та кілька пов’язаних ключових слів для націлювання, наступним кроком має стати написання високоякісного блогу, який вирішує проблему, пов’язану з цим ключовим словом.

Використання ключових слів

Раніше ви приймали це основне ключове слово та відповідні ключові слова та створювали іншу сторінку, націлену на кожну з них. Сьогодні краще створити одну довгомірну, дуже цінну сторінку, яка орієнтована на це основне ключове слово, а може, навіть на одну або дві синоніми, і використовує пов’язані ключові слова для завершення публікації. Це головним чином означає їх використання для заголовків H3 та окремих розділів.

Ви також повинні зосередитися на розміщенні основного ключового слова в певних областях, наприклад, назву посади, заголовки, теги заголовків і опис мета (докладніше про це пізніше). Ви також повинні спробувати зберегти щільність ключових слів для основного ключового слова від 0,5 до 1%.

Якщо вам потрібна додаткова допомога з вивчення того, як оптимізувати SEO WordPress за межами Yoast, зверніться до статті, яку ми опублікували Налаштування SEO Кожен новий блог потребує .

Про Yoast SEO

Про Yoast SEO

Отже, тепер, коли ви знаєте основи того, що ваш сайт і вміст повинні рангу, давайте подивимося, як плагін Yoast SEO WordPress може допомогти вам досягти цього. Yoast SEO є одним з двох перших SEO плагінів, доступних для WordPress. Інший плагін походить від імені All in One SEO, який ми використовуємо тут, на ThemeTrust. Yoast було завантажено понад 40 мільйонів разів і активно використовується більш ніж 7 мільйонами веб-сайтів. Він поставляється в безкоштовних і преміум версії, і його безкоштовна версія в даний час має 4,9 з 5 зірок. Цей рейтинг було отримано з понад 20 000 відгуків.

Що стосується того, як з'явився плагін, Yoast був заснований Джостом де Вальком у 2010 році. Перед тим, як створити WordPress прем'єр WordPress SEO плагін, Joost отримав досвід роботи в галузі IT та кодування, і працював консультантом SEO протягом багатьох років. Сьогодні вона працює від команди розробників, дизайнерів і маркетологів і навіть спонсорує WordCamps (конвенції WordPress) як спосіб повернути громаді.

Особливості

Давайте коротко розглянемо головні функції Yoast SEO, щоб пояснити, як це допоможе вам оптимізувати ваш сайт для пошукових систем. Я зупинюся на безкоштовній версії в цьому розділі. Я згадаю особливості преміум-класу на цій посаді, а більше - у розділі Ціни.

 • XML Sitemap - XML-файли Sitemap не обов'язково потрібні для SEO, але вони можуть допомогти Google знайти найважливіші сторінки вашого сайту. Як правило, Google дотримуватиметься внутрішніх посилань на вашому сайті, щоб знайти найнеобхідніші сторінки, і ви повинні працювати зі структурою внутрішніх посилань вашого сайту. Карта сайту робить цей процес набагато простішим, і Yoast може створити його для вас.
 • Теги заголовків та описи мета - Ви знаєте назву та витяг сторінки, які ви бачите в результатах пошуку Google? Ви бачите теги заголовків і мета-описи. Yoast дозволяє встановлювати теги заголовків і мета описи посад, щоб змінити спосіб їх появи в пошукових системах. Вони відрізняються від назв і виписок, які ви побачите на сторінці своїх публікацій.
 • Попередній перегляд фрагмента - під час редагування тегу заголовка та мета опису публікації Yoast відображає перегляд фрагментів, який дозволяє переглядати, як він виглядатиме в пошукових системах.
 • Аналіз SEO - знаючи, чи правильно ви використовуєте основне ключове слово, може бути важко. На щастя, Yoast поставляється з аналізатором SEO, який дозволяє вводити ключове слово і інструмент аналізувати ваш вміст, щоб оцінити використання його.
 • Аналіз вмісту - позначений як "читабельність" в Yoast, цей інструмент аналізує ваш вміст, щоб визначити, наскільки важко його читати. Читання не є прямим фактором ранжування, але він може сприяти підвищенню показника відмов вашого сайту. Якщо надто багато відвідувачів вважають, що ваш вміст важко читати, вони залишать вас, що непрямо повідомляє Google щось не так з вашим вмістом. Однак існує дискусія щодо необхідності оптимізації читання.
 • Внутрішній аналіз посилань - ваша внутрішня структура посилань може допомогти сканувати сканерів Google до вмісту, який ви бажаєте класифікувати більше, ніж інші. Yoast постачається з інструментом аналізу, який допомагає оптимізувати структуру внутрішніх посилань.
 • Наріжний вміст Label - вміст Cornerstone є сплячим, але зростаюча стратегія SEO. Ви, по суті, знайдете від трьох до п'яти основних ключових слів, які ви хочете, щоб ваш сайт був ранжирований і будував довгі форми (10 000+ слів) для них. Ця стратегія покладається на сильну внутрішню структуру посилань, оскільки ви можете допомогти вашому сайту визначити ці ключові слова, надіславши сканерам Google на основні сторінки. Yoast дає змогу позначити певний вміст як крайовий зміст і допоможе оптимізувати відповідну структуру внутрішніх посилань.
 • Інтеграція з пошуковою консоллю Google - 404 та інші помилки можуть перешкодити здатності Google сканувати ваш сайт. Консоль пошуку Google - це інструмент, за допомогою якого можна залишатися на вершині помилок сканування та виправляти їх у міру їх появи. Yoast має функцію, яку можна використовувати для інтеграції сайту з консоллю пошуку Google.
 • Ролі користувачів - вміст і інструменти SEO аналізу відмінно підходять для блогерів, але ви, ймовірно, не хочете, щоб ваші письменники мали можливість редагувати налаштування сайту на всьому сайті Yoast SEO. Контролюйте, хто має доступ до того, що з функцією управління ролями користувачів Yoast.

Давайте переключимося на передачі і перейдемо до того, як налаштувати і використовувати Yoast SEO.

Встановлення та налаштування

Yoast SEO доступний у репозиторії плагінів WordPress, тому просто перейдіть на сторінку Додати новий плагін у адміністративній області WordPress, знайдіть її, встановіть і активуйте.

Зверніться прямо на сторінку загальних налаштувань всередині Yoast і натисніть кнопку, яка веде до майстра налаштування. Цей інструмент не потрібний, але він спрощує процес налаштування.

Натисніть кнопку Налаштувати Yoast SEO на першій сторінці майстра налаштування. Друга сторінка проста. Виберіть параметр A, якщо ваш сайт працює і готовий до сканування Google. Виберіть параметр B, якщо ви все ще працюєте над речами. Класифікуйте свій сайт на третій сторінці. Вибрати, чи стоїть компанія (ваша компанія більш ніж однієї особи) або окрема особа (себе) за веб-сайтом на четвертій сторінці.

Вставте всі облікові записи соціальних медіа, що стосуються вашого сайту, на п'ятій сторінці. Шосту сторінку слід залишити на самоті, тому що краще дозволити публікації та сторінки в Google. Сьома сторінка запитує, чи буде ваш сайт мати декількох авторів, тому плагін може вимкнути архіви авторів, щоб уникнути дублювання вмісту. Якщо ви плануєте дозволити іншим користувачам мати облікові записи та публікувати публікації на вашому сайті, виберіть Так. На восьмій сторінці ви введете код авторизації для консолі пошуку Google. Необхідно створити обліковий запис консолі пошуку Google і підключити його до нього, додавши його як властивість спочатку. Ви можете пропустити цю частину, якщо ви ще не готові це зробити. Якщо це так, ви можете ввести код авторизації пізніше, перейшовши до SEO → Search Console.

Якщо це так, ви можете ввести код авторизації пізніше, перейшовши до SEO → Search Console

Дев'ята сторінка дозволяє вибрати символ, який відокремлює назву від імені вашого сайту в вкладках веб-переглядача. Якщо ви подивитеся на вкладку веб-переглядача для цього блогу, ви побачите, що ми використовуємо роздільник "|" тут, на ThemeTrust.

Ви можете пропустити останні кілька сторінок. Вони містять форму реєстрації для інформаційного бюлетеня Yoast, який я рекомендую підписатися, щоб залишатися в курсі плагіна, і посилання на статті / відео, заповнені корисними посібниками. Ви можете прочитати ці сторінки самостійно, але вони не є необхідними для процесу налаштування.

Додаткові налаштування

Майстер налаштування охоплює основи, але він не охоплює всього. Давайте коротко зупинимося на декількох додаткових налаштуваннях, які ви повинні подивитися. По-перше, зверніться до SEO → Загальні → Особливості. Ви можете вимкнути окремі функції на цій сторінці. Наприклад, я не використовую інструмент для читання, тому я відключаю його, щоб уникнути отримання оцінок для читань для мого вмісту. Також можна побачити налаштування Sitemaps XML за умовчанням. Просто установка Yoast генерує карту сайту для вашого сайту. Ви можете переглянути його, перейшовши до вашого домену.com/sitemap_index.xml. Переконайтеся, що ви зберегли зміни, перш ніж вийти з цієї сторінки.

Ви можете надіслати свою мапу сайту до Google, увійшовши в консоль пошуку Google, переглядаючи свою власність, перейдіть до пункту Сканування → Мапи сайтів і натиснувши кнопку Додати / перевірити мапу сайту. Введіть "sitemap_index.xml" у текстове поле, яке з'являється, оскільки це шлях до файлу sitemap, який використовує Yoast. Натисніть "Надіслати", щоб надіслати мапу сайту. Далі перейдіть на сторінку SEO → Пошук зовнішнього вигляду → Загальні та додайте мета опис, який коротко описує весь сайт.

Це охоплює основи налаштування цього плагіна. Не соромтеся глибоко поринути в налаштування. Це не мета цієї посади, так що я збираюся рухатися далі.

Як використовувати Yoast SEO

Я додав і відформатував повний блог (2000 + слів) на моєму тестовому веб-сайті і додав моє ключове слово фокусу в поле Yoast SEO, яке з'являється в нижній частині повідомлення. Ви також можете побачити мої читабельність і SEO оцінки праворуч. Ви отримаєте червоне світло, якщо потрібно багато поліпшень, помаранчеве світло, коли потрібно змінити кілька речей, і зелене світло, коли вам добре йти.

Тим не менш, ви все ще повинні бачити, які покращення повинні бути зроблені, навіть якщо у вас є зелене світло. Ви можете побачити перегляд фрагментів сірого кольору на знімку вікна вище. В даний час він використовує назву посади, розміщує постійну посилання та витяг з початку публікації, але ми можемо змінити це. Натисніть Змінити фрагмент і дотримуйтеся вказівок ліміту символів Yoast, щоб додати оптимізований заголовок, постійна посилання та опис мета.

Ви також можете керувати тим, як попередній перегляд цієї публікації з'являється на Facebook і Twitter.

Тепер, якщо я прокручую вниз до розділу Аналіз, я бачу поліпшення, які мені потрібно зробити. У моєму повідомленні є лише одна проблема, але ви можете побачити, які фактори цей плагін враховує для SEO на сторінці, переглядаючи елементи у списку хороших результатів.

Я маю оранжеве світло, як мій показник читабельності. Якщо натиснути на вкладку Читання, ви дізнаєтеся, чому.

Обидва ці питання можна легко виправити.

Заключні думки

Як ви можете бачити, Yoast SEO - це інтуїтивний плагін, який допомагає оптимізувати ваш сайт для SEO, дозволяючи надавати своїм заголовкам теги та метаописання, допомагаючи націлювати ключові слова, не порушуючи правил Google, допомагаючи контролювати помилки сканування за допомогою Google Search Console , і більше.

Я згадував про це раніше, але все частіше націлюється на кілька ключових слів, які є синонімом основного ключового слова. Наповнення ключових слів, тобто щільність ключових слів вище 1%, є надійним способом отримання штрафів від Google. Синоніми дозволяють використовувати основне ключове слово менше, замінюючи їх подібною фразою.

На щастя, Yoast Premium дозволяє оптимізувати вміст до п'яти ключових слів. Він поставляється з набором додаткових функцій і коштує $ 89 / рік. З урахуванням цього сказав, я сподіваюся, що цей пост зробив оптимізації WordPress SEO з Yoast набагато простіше. Якщо вам потрібна додаткова допомога з SEO, перевірте наступні повідомлення:

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн