WP Beaver Builder Review 2019: Це дійсно варто?

 1. Що таке WordPress Beaver Builder?
 2. Beaver Builder Огляд і особливості
 3. Beaver Builder є цікавим і простим у використанні
 4. Швидкий і легкий
 5. Beaver Builder є повністю настроюваним
 6. Бівер Builder SEO готовий
 7. Переклад готовий
 8. Beaver Builder є 100% чуйним
 9. Мільйон і один модуль
 10. Мультисайтовий
 11. Підтримка WooCommerce
 12. Функціональність імпорту / експорту
 13. Підтримка світового класу для будівельника бобра
 14. Як побудувати сайти WordPress миттєво з WP Beaver Builder
 15. Встановлення Beaver Builder Plugin
 16. Встановлення Beaver Builder Theme
 17. Заключне слово…

WordPress - любитель багатьох. Абсолютні початківці, власники бізнес-технологій, блогери, веб-дизайнери та досвідчені розробники - називають це - всі мають сенс для платформи.

Кожен бавиться за WordPress, і це тому, що він універсальний, повний варіантів, і смішно легко вчитися і використовувати. Платформа поставляється з мільйонами і однією темою плюс плагіни, які роблять створення веб-сайтів повністю без зусиль .

Поки ваш Установка WordPress працює, потрібно лише тему та кілька плагінів, і у вас є веб-сайт. Єдина проблема полягає в тому, що кожна інша людина використовує ті самі теми та плагіни, які ви вибрали. З цієї причини існує дуже мало місця для різноманітності - просто багато людей, які використовують однакові теми і плагіни знову і знову.

Що потрібно робити, щоб диференціювати себе? Є кілька варіантів.

Ви можете побудувати свою власну тему з нуля, яка приймає вічність і гроші. Ви можете найняти розробника WordPress, щоб отримати вас там, але це буде дорогим і трудомістким, щоб сказати найменше. Ви можете взяти дорогу менше, проїхати, встановити WP Beaver Builder , і створити веб-сайт з вашого мрія блок за блоком, елемент за елементом.

WP Beaver Builder дозволяє створити один з різновидів WordPress веб-сайту за лічені хвилини, так що вам не доведеться витрачати час і гроші на теми WordPress або розробників.

У цьому огляді ми розглянемо WP Beaver Builder окремо і покажемо вам, чому він повинен бути вашим вибором номер один, коли ви збираєте свій наступний проект WordPress.

Насолоджуйтесь і не забудьте отримати власну копію за допомогою приємної кнопки в кінці. Це заощадить ваші гроші, і допоможуть нам зберегти ці безкоштовні відгуки на свій шлях!

Що таке WordPress Beaver Builder?

По-перше, що це за тварина, яку ми називаємо WP Beaver Builder? Що він робить саме, і чому ви повинні навіть продовжувати читати? Я наведу єдине, Джо Філан .

Beaver Builder є інтуїтивним перетягніть плагін будівельника сторінок для WordPress, який має на меті допомогти вам створити власні веб-сайти за лічені хвилини, а не за місяць.

Так що знову ж таки, що Beaver Builder? Я б сказав вам, що це чудовий плагін WordPress, який допомагає вам створювати веб-сайти за лічені секунди, але я б перефразував те, що сказав Джо.

Beaver Builder є плагіном так, але це більше, ніж просто ваш типовий плагін WordPress. Це рамки. Це свого роду двигун; повний набір інструментів, який додає зручності Розробка сайтів WordPress .

Як тільки ви вивчите мотузки, і це легко peasy роботи, ви будете збирати красиві сайти в найкоротші терміни. Вона покращує пошук, завантаження, встановлення та налаштування тем WordPress, оскільки повністю налаштовується з одного простого у використанні інтерфейсу.

Тепер, завдяки всій кмітливості, яка прийшла у створення плагіна Beaver, ми маємо саме ті, хто чекав на вас.

Отримайте WP Beaver Builder

Beaver Builder Огляд і особливості

Тепер, коли ми більше не маємо слона в центрі кімнати, настав час дати вам знати, чому ви повинні турбуватися, і в кінцевому підсумку, використовуючи WP Beaver Builder у вашому наступному проекті WordPress.

Ось сік:

Beaver Builder є цікавим і простим у використанні

Я не намагаюся звучати кліше, підтримувати плагін або щось подібне, але зізнаюся, що Beaver Builder - це пекельна їзда. Це надзвичайно проста у встановленні, вивченні та використанні, і оскільки ви можете досягти дуже багато зусиль, це дуже приємно грати.

По-перше, він поставляється з інтуїтивним інтерфейсом перетягування, який може працювати. Я маю на увазі, що навіть абсолютний початківець може підняти чудовий веб-сайт у той час, коли потрібно закінчити бутерброд.

Чому це так? Ви можете створити свій веб-сайт на передньому кінці, побачивши зміни, оскільки ваші читачі побачать ваш веб-сайт. Він працює так само, як WordPress тема налаштування, але це краще.

Він працює так само, як WordPress тема налаштування, але це краще

З Beaver Builder, ніщо не може прив'язати ваші руки, наскільки WordPress розробка сайту йде. Навіть безкоштовна версія переповнена дивовижними функціями, які ідеально підходять для реальних проектів WordPress.

Beaver Builder - це ваш шлях до світу нових ідей, чудового дизайну і щасливих клієнтів. Єдиними обмеженнями, звичайно, є ті, що випливають з вашої власної уяви.

Wonna ін'єкції трохи весело і ентузіазм повернутися до веб-розробки? Beaver Builder саме те, що вам потрібно.

Швидкий і легкий

Ви знаєте мене, я зроблю все, що в моїх силах, щоб прив'язати один пункт до наступного. Це те, що мені платять робити. Ха-ха. Anyways, утіха та легкий іде добре з швидким та lightweight, не ви думаєте? Ви бачите, якщо це не швидко і легко, це ніколи не може бути весело і легко, тепер це може? Добре, це крім пункту.

Beaver Builder працює на Bootstrap, і навіть з безліччю модулів і так далі, немає абсолютно нульового навороту. Розробники побудували Beaver Builder з чистим і прямим кодом, який виконується миттєво. Якщо є затримка (або перетягування), вона має все, що можна зробити з вашим ПК, або, можливо, ваше підключення до Інтернету.

Додавання рядків, стовпців, відео, рекомендацій і галерей серед інших функцій є предметом перетягування. Після чого, особливості з'являються негайно так, якби на стероїдах.

Оскільки Beaver Builder використовує найкращі стандарти веб-кодування, не очікуйте, що він вичерпає ресурси вашого сервера, як у випадку з багатьма іншими плагінами такого роду. Це заощаджує вас, і, побачивши, що вам не доведеться чекати будь-яких функцій, щоб грати разом, ви в кінцевому підсумку заощадити багато зусиль і часу, а також.

Швидкий і легкий, мі аміго, добре. Справді добре.

Beaver Builder є повністю настроюваним

Що ви можете зробити з жорстким WordPress будівельником сторінок? Ви вгадали, нічого ! Або так мало. Якщо ваш вибір розробника сторінок встановлений в камені, ви можете очікувати, що ваші зусилля з розробки стагнації. Вам потрібна вся гнучкість, яку ви можете отримати, і Beaver Builder грає в м'яч.

По-перше, як ми вже згадували раніше, Beaver Builder - це повна структура. Крім багатьох функцій Beaver Builder є найвідомішим, він поставляється з унікальною і легко налаштовувати дочірню тему. Все, що вам потрібно зробити, це встановити Beaver Builder і тему BB, активувати обидва, додати свій власний контент і натиснути на кнопку публікації. Так само просто, як A, B, C.

По-друге, Beaver Builder сумісний з переважною більшістю тем WordPress. Якщо з тієї чи іншої причини ви ненавидите попередньо розгорнуту тему дитини, будь ласка, використовуйте власну тему WordPress.

Вам не потрібно турбуватися про конфлікти, пов'язані з темою плагінів. Ви все ще будете мати можливість створювати власні проекти на власну тему. Хіба це не солодко?

Beaver Builder не зупиняється на цьому; вона не знає жодної дискримінації, і вона також працюватиме з вашими спеціально розробленими темами та тематичними рамками, тому не хвилюйтеся.

До речі, чи згадував я Beaver Builder, який також підтримує шорткоди та віджети? Я не думаю, що зробив, але це робить дитину. Він підтримує віджети та короткі коди, тобто ви маєте ще більше можливостей для налаштування.

І останнє, але не менш важливе - це те, що ви отримуєте дванадцять (12) попередньо побудованих шаблонів домашньої сторінки та одинадцять (11) внутрішніх макетів сторінок, таких як контакти, портфоліо, про нас та послуги серед інших. Це більше, ніж 20 готових конструкцій, готових до прийняття!

Ви можете використовувати один макет або замінити його будь-яким шаблоном одним клацанням миші. Можна навіть додати шаблон, два або більше, залежно від ваших потреб і уподобань. Немає меж - ніяких меж взагалі.

З Beaver Builder, ви дійсно відповідальні за свої проекти.

Бівер Builder SEO готовий

Пошукова оптимізація є важливим аспектом кожного веб-сайту, який хоче зробити його в Інтернеті. Вам потрібен ваш сайт і ваші клієнти, щоб добре підштовхнути сторінки результатів пошуку (SERPs). Саме тому вам потрібен будівельник сторінок WordPress, який наближає вас і ближче краще SEO рейтингу . Beaver Builder є тим будівельником сторінок.

Де брат фактоїдів? Ви це робите? Хотів би я бути. Beaver Builder використовує кращі стандарти SEO, такі як стиснення коду і schema.org, серед інших, щоб забезпечити легкість пошуку сторінок, які ви створюєте, у пошукових системах.

Переклад готовий

Наприкінці дня створені вами веб-сторінки (веб-сайти) повинні обслуговувати кінцевого користувача. Якщо мова, однак, є бар'єром, то ви зобов'язані втратити перспективи Шанхая, Йоганнесбурга і Нью-Йорка.

Найкращим способом тут було б побудувати багатомовний сайт, який обслуговує міжнародних користувачів з усіх верств суспільства.

Це чудова новина, щоб знати, що Beaver Builder підтримує знаменитий WMPL плагін, тобто всі сторінки, які ви будуєте, будуть готові для всього всесвіту, поки ви працюєте з WMPL перекладачем.

Beaver Builder є 100% чуйним

Останнє, що ви хочете в цей час і епоху - це фіксований ширина або жорсткий веб-сайт, який настільки ж відштовхує, як і мавпа в неглиже, коли переглядається на мобільних пристроях. Чому це так? Час назад Google оголошено що обсяг пошуку для мобільних пристроїв перевершить обсяг пошуку на робочому столі до 2015 року.

І як тільки це стало реальністю, Google пішов вперед і розгорнув у своїх результатах пошуку етикетки, що підтримують мобільний зв'язок. Ви бачили ці?

Ви бачили ці

Сьогодні ваші мобільні перспективи дізнаються, чи ваш сайт є мобільним дружнім задовго до того, як вони перейдуть. Якщо ви зацікавлені, ви повинні побачити, як ці мітки впливатимуть на показник кліків.

Більше людей продовжують приєднуватися до революції смартфонів, і поки проникнення мобільних пристроїв продовжує поглиблюватися, ви не можете дозволити собі створювати веб-сайти з фіксованою шириною. Чуйний веб-дизайн - це річ, і Beaver Builder спрощує його реалізацію.

До тих пір, поки ваша тема WordPress реагує, кожна сторінка, яку ви будуєте з використанням WP Beaver builder, буде реагувати. Як ввічливий?

Мільйон і один модуль

Без обмежень - це спосіб побудови Бівера. Розробники хотіли б, щоб у вас не було жодного приводу для того, щоб стрибати в ліжку з конкуренцією. Як такі, вони закинули широкий спектр модулів для хорошої міри. Нижче наведено список доступних модулів:

 • Спеціальний HTML
 • Група піктограм Iconand
 • Карта
 • Фото
 • Заголовки
 • Відео
 • Текстовий редактор
 • Галерея
 • Акордеон
 • Таблиці ціноутворення
 • Кнопки
 • Відгуки
 • Інакше і так далі

Список функцій продовжується і на мене вже починають крутитися ідеї дизайну. Ви вже не відчуваєте натхнення? Мало натхненно можливо? Ні? Жити далі…

Мультисайтовий

Власні мережі сайтів? Ну і добре, Beaver Builder підтримує багатосайтові установки, які заощаджують вам величезні зусилля, і так це дорогоцінний час.

Якщо ви запускаєте агентство, вам слід ознайомитися з пакетом агентства, який постачається з панеллю керування, яка надає супер-адміністраторам можливість налаштувати Beaver Builder з однієї центральної точки. Говорять про зручність і ефективність.

О, щоб я не забув, пакет агентства також дозволяє білій етикетці, ви знаєте, змінити брендинг (логотипи, імена тощо), щоб заспокоїти ваших клієнтів.

Так, такі клієнти:

Так, такі клієнти:

Підтримка WooCommerce

Ви помилково помиляєтеся, якщо думаєте, що можете працювати лише на сторінках за допомогою Beaver Builder. Крім допоміжних сторінок (очевидно), повідомлень і типів користувацьких повідомлень, ви можете використовувати Beaver Builder для створення стилю перетягування магазину WooCommerce.

Так, це так просто; просто перетягніть ваші продукти та Voila! У вас є інтернет-магазин.

Функціональність імпорту / експорту

Я не можу сказати, скільки разів ця функція врятувала мою дупу від вогню. Безліч разів, мені довелося роздирати сайти, і відновлювати їх з нуля. Що? Клієнти мають вимоги, які ви знаєте, і вони завжди мають рацію.

Якби не функція імпорту / експорту, я втрачав би зміст і розум кожного разу.

Тепер, завдяки вбудованим функціям імпорту / експорту Beaver Builder, ви можете скористатися інструментами імпорту / експорту WordPress, щоб зберегти ваш вміст, поділитися своїми макетами з співробітниками та / або перенести ваш сайт без занепокоєння.

Без зерна хвилювання звучить про правильно, так? Мех.

Підтримка світового класу для будівельника бобра

Хороші хлопці (і дівчата) в Beaver Builder хочуть нахилитися назад, щоб зробити Beaver Builder роботою для вас. Що ще важливіше, вони хочуть поспілкуватися з вами і дізнатися вас.

Чому б вони так працювали, щоб забезпечити підтримку світового рівня? Ви отримаєте рішення протягом декількох хвилин, але якщо є якісь затримки, вони завжди повертаються до вас протягом 24-48 годин. Дивовижний екіпаж підтримки зазвичай доступний з понеділка по четвер з 9 ранку до 4 вечора PST і п'ятницю з 9 ранку до 12 вечора PST.

З цим, як ви встановлюєте і починаєте створювати веб-сайти миттєво, використовуючи Beaver Builder?

Як побудувати сайти WordPress миттєво з WP Beaver Builder

Це дуже просто. Тобі потрібно:

 • Встановіть модуль Beaver Builder
 • Встановіть The Beaver Builder Theme
 • Активуйте обидва
 • Запустіть Beaver Builder
 • І створіть свій сайт

Встановлення Beaver Builder Plugin

Після завершення замовлення ви отримаєте плагін Beaver Builder і тему Beaver Builder. Просто перейдіть до Плагіни -> Додати новий і виберіть "Завантажити плагін".

Активуйте Beaver Builder, як тільки він буде встановлений, і за допомогою ліцензійного ключа ввімкніть віддалені оновлення та підтримку. Оновлення можна також отримати, підписавшись.

Після ввімкнення віддалених оновлень, Beaver Builder автоматично перенаправить вас на сторінку налаштувань.

Крім того, ви можете отримати доступ до екрана налаштувань будівельника сторінок, перейшовши в меню Налаштування -> Конструктор сторінок.

Крім того, ви можете отримати доступ до екрана налаштувань будівельника сторінок, перейшовши в меню Налаштування -> Конструктор сторінок

На екрані налаштувань будівельника сторінок можна вибрати модулі, які потрібно ввімкнути / вимкнути.

Крім того, можна ввімкнути / вимкнути шаблони, певні типи повідомлень і набори піктограм. Крім того, ви можете встановити можливості редагування користувачів, білі позначити конструктор сторінок і видалити Beaver Builder з екрана налаштувань.

Увімкніть / вимкніть параметри відповідно, і давайте перейдемо до встановлення теми Beaver Builder.

Встановлення Beaver Builder Theme

Це має бути легким. Просто перейдіть до Appearance -> Themes і виберіть "Add New". На наступному екрані виберіть "Завантажити тему".

Активуйте свою тему, яка повинна повернути вас до екрана Теми. Ви повинні побачити вашу нову активну тему: Beaver Builder Theme.

Сторона примітки: Оновлення Beaver Builder тему, якщо є оновлення, оскільки це забезпечить вам новітні функції і кращу безпеку.

Скріншот теми Beaver Builder містить кнопку "Налаштувати", яка запускає налаштування розширеної теми.

У налаштуваннях тем можна вибрати пресети тем від класичного до сучасного та опівночі. Це встановлює базові кольори на все, що вам здається.

На вкладці Загальні ви отримуєте доступ до параметрів компонування (напр., Бокс проти повної ширини), фону, кольору наголосу, заголовків і тексту.

Інші вкладки на навігацію по налаштуванню теми включають заголовок, вміст, колонтитул, віджети, код, налаштування та експорт / імпорт. На цих вкладках ви отримуєте доступ до параметрів, які дозволяють налаштовувати відповідні розділи за вашим бажанням.

Після внесення змін все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку "Зберегти і опублікувати" у верхній частині, і ваша робота завершена!

Звичайно, ви можете скористатися будь-якою іншою темою, а не тільки темою Beaver Builder.

Альтернативний метод

Після встановлення та активації модуля Beaver Builder і теми перейдіть до Pages -> Add New, щоб запустити екран Add New Page . На візуальному редакторі, поруч із місцем, де ми маємо «Текстовий редактор», слід помітити вкладку «будівельник сторінок» (VM, Inc. Test Grounds у нашому випадку).

Натисніть цю вкладку, щоб повністю запустити будівельник сторінок. Тепер ось де знижується реальна дія перетягування. Саме тут у нас все весело.

Після натискання кнопки "Додати вміст" у верхній частині з'являється бічна панель з усіма солодкими елементами:

Завдяки панелі ви можете додати все, від повзунків, кнопок спільного доступу та багато іншого, перетягуючи їх на полотно. Повірте мені, ви будете відчувати себе як професіонал веб-дизайну в найкоротші терміни.

Як тільки ви задоволені новим веб-сайтом, просто натисніть кнопку "Готово" і виберіть "Опублікувати зміни", "Зберегти чернетку" або "Відкинути чернетку".

Як тільки ви задоволені новим веб-сайтом, просто натисніть кнопку Готово і виберіть Опублікувати зміни, Зберегти чернетку або Відкинути чернетку

Коли ви даєте Beaver Builder спробу, ви будете підключені негайно. Ви хочете мати Beaver Builder у своєму арсеналі дизайну, і ви не будете озиратися назад. Гарантовано.

Заключне слово…

Beaver Builder є кінцевою WordPress будівельник сторінок, завдяки орді солодких особливостей, які легко інтегруються, щоб дати вам досвід дизайну, як ніхто інший.

Звичайно, вони мають безкоштовну версію з обмеженими можливостями, але зі стандартним пакетом, що починається всього за $ 99, ніщо не заважає вам створювати сайти WordPress прямо з ваших мрій.

Все, що вам потрібно зробити зараз, це над головою до WP Beaver Builder, і почати своє пригода. Отримуйте задоволення і бачите вас з іншого боку цієї приємної кнопки ...

Отримайте плагін для створення бобрів

( 22 голосів, середня: 3,18 з 5)

Що таке WordPress Beaver Builder?
Що потрібно робити, щоб диференціювати себе?
Що таке WordPress Beaver Builder?
По-перше, що це за тварина, яку ми називаємо WP Beaver Builder?
Що він робить саме, і чому ви повинні навіть продовжувати читати?
Так що знову ж таки, що Beaver Builder?
Чому це так?
Wonna ін'єкції трохи весело і ентузіазм повернутися до веб-розробки?
Anyways, утіха та легкий іде добре з швидким та lightweight, не ви думаєте?
Ви бачите, якщо це не швидко і легко, це ніколи не може бути весело і легко, тепер це може?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн