Замовити настройку і ведення контекстної реклами

 1. Хто є хто на ринку контекстної реклами
 2. Як вибрати підходящого оператора контекстної реклами?
 3. Автоматизація або ручне налаштування? 4 міфу про роботів
 4. Міф 1: без систем автоматизації контекстна реклама робиться вручну
 5. Міф 2: автоматизація потрібна всім і відразу
 6. Міф 3: готові системи автоматизації підходять усім
 7. Міф 4: автоматизація - чарівна кнопка, яка все зробить за мене

Якщо ви не сиділи під каменем останні років десять, ви в курсі, що таке контекстна реклама - текстові або текстово-графічні оголошення на пошуку і партнерських сайтах, які точно відповідають на запит споживача Якщо ви не сиділи під каменем останні років десять, ви в курсі, що таке контекстна реклама - текстові або текстово-графічні оголошення на пошуку і партнерських сайтах, які точно відповідають на запит споживача. Основні майданчики - Яндекс.Директ і Google Ads. Оплата аукціонна. Більшості компаній є сенс вкладати сюди гроші.

Здавалося б, все просто. Але розмістити оголошення на цих майданчиках ви можете різними способами і з різним результатом.

Хто є хто на ринку контекстної реклами

Давайте спробуємо розібратися, хто і як допоможе вам отримати прибуток з контекстної реклами Давайте спробуємо розібратися, хто і як допоможе вам отримати прибуток з контекстної реклами.

 • Ви можете розміщувати контекстну рекламу самостійно. У 90% випадків виходить погано - це окреме складне ремесло. Розберіться в загальних принципах роботи контексту і доручіть роботу фахівцям або сервісів.
 • Фахівці з контексту на фрілансі. Підходять для малого бізнесу. Вибирайте акуратно: серед них 80% новачки і тільки 20% профі. Фрілансерів треба адмініструвати, вони не вміють робити документи, працювати з ПДВ і т.п.
 • Штатний фахівець з контекстної реклами. Погана ідея - самотній штатний фахівець завжди стагнує і перестає розвивати кампанію.
 • Малі початківці агентства. Бардак з якістю, почекайте, поки вони навчаться працювати за рахунок ваших конкурентів.
 • Середні сертифіковані агентства. Уже налагоджені процеси, ще тримаються за кожного клієнта.
 • Великі сертифіковані агентства. Потужна бізнес-машина, але шаблонне обслуговування для всіх, крім ключових клієнтів.
 • Системи автоматизації для малих кампаній. Хороший варіант для початку, занадто прості для подальшої роботи. Представники - Аорі, Елам SeoPult.
 • Системи автоматизації для великих кампаній. Інструмент фахівця, не підходить новачкам. Представники - K50, Мерлін, Алітікс.
 • Власна команда контекстологіі. Хороший варіант, доступний тільки великим компаніям.

Як вибрати підходящого оператора контекстної реклами?

Виходячи з нашого бліц-огляду ринку, перший висновок зробити нескладно. Виходите з розміру завдання:

 • Маленька кампанія: фрілансери і прості системи автоматизації (Аорі, Елам).
 • Середня і велика кампанія: середні і великі агентства, які допоможуть вам зробити аналітику і автоматизацію більш складного рівня.
 • Над-велика кампанія: власна команда.

Якщо ви вирішили звернутися в агентство, розділіть відбір на два етапи. На першому етапі орієнтуйтеся на відгуки, рейтинги, сертифікати (Яндекс.Директ, Adwords, Analytics) і якість КП. звузьте вибір
до 3-5 підрядників. Остаточний відбір робіть за двома критеріями.

 1. Загальна адекватність агентства. Вам з цією командою працювати довго, її учасники повинні викликати у вас повагу і просто бути вам симпатичні як люди. Оцініть, як вас зрозуміли, як спілкуються. Постарайтеся зрозуміти, хто буде вести вашу кампанію. Всі продавці милі і адекватні, але вам доведеться мати справу з менеджером проектів, а продавець незабаром піде в сторону.
 2. Зрозумійте, чи будете ви для цього агентства великим клієнтом. Якщо ви звернетеся в велике агентство з першої десятки, великий шанс, що ваш бюджет не буде для нього вражаючим, і ви потрапите в категорію «просто клієнтів». Так, папери будуть в порядку і якість не нижче середнього. Але з вами не будуть возитися, не поставлять на вашу кампанію кращих менеджерів і фахівців - золоті ресурси будь-яке агентство резервує для своїх найбільших клієнтів.

Часто має сенс подивитися на топ-50 або топ-100 агентств по Росії - ці команди вже налагодили процеси, але ще не зажрались. Для них ви як раз будете ключовим клієнтом з усіма наслідками, що випливають плюсами.

Автоматизація або ручне налаштування?
4 міфу про роботів

4 міфу про роботів

Сьогодні основний тренд на ринку - автоматизація контекстної реклами. Легко зрозуміти, чому - автоматичні стратегії економлять масу часу, дозволяють використовувати складні схеми і управляти великими кампаніями. Але, як і будь-яка модна штука, автоматизація породила надлишкові очікування. Давайте подивимося на найпопулярніші міфи навколо автоматизації.

Міф 1:
без систем автоматизації контекстна реклама робиться вручну

реальність:
вся контекстна реклама спочатку автоматизована, сторонні сервіси продають надбудови і допив

Власний інструментарій Яндекса і Гугла, написаний кращими програмістами планети, надає відмінні можливості по автоматизації, доступні кожному. Тижневий бюджет, стелі ставок, робота за розкладом - все це доступно прямо в системі. В цілому вся контекстна реклама автоматизована. Системи, які пропонують сторонні компанії, вирішують лише приватні завдання - об'єднання АдВордса і Діректа в одному інтерфейсі, генерацію оголошень, виставлення ставок за гнучкими правилами і т.п. Тут мова про спрощення роботи, а не радикальних інноваціях, на зразок роботів-трейдерів на біржі.

Міф 2:
автоматизація потрібна всім і відразу

реальність:
додаткова автоматизація потрібна не всім і точно не відразу

У тому обсязі, в якому вона потрібна всім, автоматизація включена в інструментарій Діректа і Adwords спочатку. А ось автоматична генерація оголошень і підбір запитів потрібні в першу чергу е-Коммерс і подібним рекламодавцям з великими кампаніями. Їх кампаніями просто не можна управляти вручну. Детальніше про це дивіться в нашому пропозиції для е-Коммерс .

Навпаки, для послуг набагато важливіше правильний підбір запитів і ручне складання оголошень під кожен запит. Додаткова автоматизація, особливо на старті, схожа на кулемет, спрямований в землю, - стріляє швидко, але не туди. Детальніше про це дивіться в нашому пропозиції для компаній, що надають послуги або продають дорогі товари з довгим циклом покупки.

Міф 3:
готові системи автоматизації підходять усім

реальність:
багатьом потрібні індивідуальні рішення

Готові рішення завжди відрізняються тим, що вони заточені під певні масові сценарії, на зразок обробки вивантаження товарів з 1С. Якщо у вас складне завдання, що вимагає прив'язки до CRM і гнучкого поведінки на основі отриманих даних, вам може знадобитися розробка власного скрипта автоматизації.

Міф 4:
автоматизація - чарівна кнопка, яка все зробить за мене

реальність:
Діда Мороза не існує

На жаль. Ніякої чарівної кнопки немає. Є лише новий, досить складний інструментарій, який допоможе хорошого фахівця працювати краще. Поганому фахівцеві або новачкові взагалі не допоможе.

Якщо ви продаєте послуги або дорогі товари з довгим циклом угоди, вам навряд чи підуть шаблонні рішення. Вам буде потрібно акуратна ручна робота по налаштуванню контекстної реклами, тести, доробка сайту, і, при необхідності, елементи автоматизації. Все це подвійно справедливо, якщо у вас є філії, дилери, оптові і роздрібні напрямки.

Інтернет-магазинам і сервісів потрібні великі кампанії на пошуку, в ретаргетінге і на прайс-майданчиках, а також наскрізна аналітика, звіти по ROI і ефективності товарних груп, рекомендації по розширенню асортименту і т.п. У цьому нам допомагає автоматизація - як готові рішення, так і скрипти, заточені під клієнта.

Автоматизація або ручне налаштування?
Як вибрати підходящого оператора контекстної реклами?
Автоматизація або ручне налаштування?

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн