Замовити виготовити сайт Джумла | Створення, підтримка і просування сайтів | Москва

  1. Веб-лабораторія «Реклама-НО!»: Основні послуги Веб-лабораторія «Реклама - Але! »Пропонує комплексні...
  2. Технічна підтримка та оновлення
  3. Пошукова оптимізація проектів (SEO)

Веб-лабораторія «Реклама-НО!»: Основні послуги

Веб-лабораторія «Реклама - Але! »Пропонує комплексні послуги зі створення, підтримки, оновлення, розвитку та оптимізації сайтів будь-якої спрямованості і призначення, складності та« комплектації ». Крім цього: аналіз, ревізія, модернізація, «прискорення» і доопрацювання існуючих (нових і старих) проектів в Мережі.

Ми завжди пропонуємо нашим замовникам оптимальний варіант реалізації поставленого завдання по співвідношенню критеріїв: якість, терміни, обсяг робіт і ціна Ми завжди пропонуємо нашим замовникам оптимальний варіант реалізації поставленого завдання по співвідношенню критеріїв: якість, терміни, обсяг робіт і ціна. Будь-яке технічне і дизайнерське втілення web-представництва реалізується індивідуально - залежно від вимог і побажань Замовника, призначення проекту, максимально ефективно і вигідно для Клієнта.

До ваших послуг: оригінальний дизайн або адаптація типових шаблонів, сучасна система управління контентом Джумла! і необхідні технічні рішення, супровід, розкрутка, захист, доробка, апгрейд або модернізація сайту. У нас можна замовити дизайн, верстку, програмування, будь-яку доопрацювання, наповнення web-ресурсу інформацією, обслуговування, навчання персоналу для роботи з cms і рекламний супровід, т. Е. Весь спектр веб-послуг в одному місці. Важливо: за розумною ціною.

Створення сайту «під ключ»

Створення сайту - це найважливіший етап побудови бізнесу, як реального, так і віртуального - в Мережі. Ми створюємо якісні, які продають інтернет-майданчики з довічною гарантією на всі виконані роботи.

Створення сайтів «під ключ» наша основна робота і ми розуміємо всі ризики цього заняття, відпрацювавши в Сайтобудування більше десятка років. Сьогодні ми пропонуємо вам різні варіанти реалізації веб-проектів з індивідуальним підходом до кожного, залишилося тільки вибрати: що будемо «будувати».

Якщо вирішили - телефонуйте, якщо немає - читаємо «Детальніше ...»

Технічна підтримка та оновлення

Створене веб-представництво необхідно «підтримувати»: оновлювати версію cms і її окремих скриптів (в міру необхідності), періодично поповнювати новим контентом (обов'язкова умова розвитку ресурсу і позитивна реакція пошукових систем), відстежувати актуальність опублікованої інформації, виправляти помилки / недоробки оптимізації на підставі статистики і вносити необхідні корективи в контент і скрипти, забезпечувати безпеку та ін.

Не завжди в штаті організації є співробітник, який може виконати всі необхідні завдання з підтримки інтернет-ресурсу (цілеспрямовано і регулярно) і при цьому мати необхідні навички і кваліфікацію. І не завжди рентабельно тримати такого фахівця в штаті фірми.

Пошукова оптимізація проектів (SEO)

Пошукова оптимізація (або SEO: search engine optimization) - певний комплекс дій і заходів щодо підвищення позицій веб-сторінок в пошуковій видачі по запитах, релевантним їх тематиці. Для оцінки ефективності пошукової оптимізації необхідно визначити: по яких запитах сторінки майданчики знаходять в пошуковій видачі і яка кількість користувачів - реально шукають ці запити ( wordstat в помошь).

Завдяки «правильно» реалізованої SEO можна привернути увагу значної цільової аудиторії унікальних відвідувачів. Однак, варто зазначити, що пошукова оптимізація не пов'язана з конверсією сайту (співвідношення зайшли на web-ресурс відвідувачів і зробили покупку / замовлення), адже SEO - тільки інструмент підвищення трафіку. Для збільшення конверсії, щоб якомога більше відвідувачів ставали покупцями, необхідно вдосконалювати інші складові проекту.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн