ZenMate - як обійти блокування сайтів на iPhone [Free]

Можна різними способами обійти блокування сайтів

Можна різними способами обійти блокування сайтів. Найпростіший - скористатися перекладачем Google translate . Вводите в поле перекладу посилання на потрібний сайт, тиснете перевести і отримуєте заблоковану сторінку практично в оригінальному вигляді. Все добре, але от якщо вам потрібно зареєструватися на цьому сайті, то Гугл це зробити не дасть, тому що перекладач не підтримує роботу з формами. Більш складні варіанти - установка спеціальних браузерів типу Тора, які женуть трафік через власний проксі. Але я особисто звик до Сафарі, там у мене все настройки і закладки. Заради одного-двох сайтів тримати спеціальний браузер не бачу сенсу.
З цього варіант з ZenMate мені здається найоптимальнішим. Додаток створює своє з'єднання з проксі сервером для всього трафіку з iPhone. Ви можете користуватися будь-яким браузером або будь-якою програмою, весь трафік з iPhone буде йти через проксі ...

Додаток не обтяжене настройками. Можна вибрати тільки країну через яку буде працювати проксі сервер. Ось і все, тепер тисніть велику кнопку в центрі екрану. Кнопка поміняла колір. Закрийте програму і користуйтеся іншими програмами. Про те що трафік йде через проксі буде нагадувати напис VPN в треї. При необхідності можна також і відключити перенаправлення трафіку, відкривши ZenMate і повторно натиснувши на кнопку.

При необхідності можна також і відключити перенаправлення трафіку, відкривши ZenMate і повторно натиснувши на кнопку

Про швидкості.

Зрозуміло, будь-який проксі додає швидкості інтернет з'єднання. Але у випадку з ZenMate, я сильної різниці не помітив.

Блокування Flibusta.net дає зрозуміти, що з необхідністю користування такими сервісами ми скоро зіткнемося все.
На даний момент можу порекомендувати додаток всім, хто думає як обійти блокування Флібуста та інших відомих ресурсів.

Номера

Номерной фонд гостиницы насчитывает 173 номера различных категорий.

Забронировать отель можно прямо сейчас: Бронирование онлайн